להפוך אהבה למקצוע

מסלול הכשרה

תקשורת על חושית עם בעלי החיים כמקצוע

מחזור 2 נפתח בנובמבר 2022

אני נרגשת מאד לשתף אותך את בפרטים על תוכנית ההכשרה.
האמת, זהו חלום שלי שמתגבש לו כבר כמה שנים והנה אחרי מחזור ראשון מוצלח מגיע המחזור השני ויוצא לדרך. 

מטרת התוכנית היא לתת את המרחב, הכלים, התנאים והדרך כדי לאפשר לך לפתח את היכולת לתת מענה כאשת מקצוע בתחום התקשורת העל חושית עם בעלי חיים, וכן לתת את את הידע הנדרש לכך.
זוהי התוכנית היחידה בארץ להכשרת מקצוע זה. 

  • השם שבחרתי לעיסוק הזה הוא מקשרת.
    באנגלית Animal Communicator
    באנגלית יש הבדל ברור בין תקשורת – communication לבין תקשור – Channeling. בעברית אין הטיה למילה תקשורת, לכן כל מי שעושה תקשורת הופכת להיות “מתקשרת” (Channeling). וכדי ליצור הבדל והבנה, המילה שבחרתי לעיסוק בתקשורת על חושית עם בעלי החיים היא מקשרת. 

על התוכנית

בהכשרה נקיים לימוד תיאורטי לצד רכישת כלים, התנסות בהם, התפתחות אישית, סטאג’ פרקטיקום, סופרוויג’ן ומרחב לרפלקציה ושאילת שאלות.
הקורס בנוי משישה חלקים. כל חלק יארך כחודש ויוקדשו לו כ 4 מפגשים: שני מפגשים פרונטליים ושני מפגשים מקוונים.

לנוחותך בהמשך ישנו פירוט החלקים, בלחיצה על כפתור הנמצא בכל חלק ניתן לראות את  הסילבוס המפורט של כל חלק, בסיום החלקים ניתן לראות את הסילבוס המלא של התוכנית

פרקטיקום - פנימי

כדי להתנסות ולתרגל תקשורות שונות תקבלו מאיתנו קשר ל 20  בעלי חיים שונים במצבים שונים, איתם תוכלו לקיים תקשורת.
חלק מהפרקטיקום יהיה ליווי של מספר מפגשים עם בעל חיים אחד.
(במהלך הפרקטיקום תתנסו גם בתקשורת עם בעלי החיים של תלמידות ההכשרה).

פרקטיקום חיצוני

כדי לאפשר לכן התנסות מלאה, מהחודש החמישי של ההכשרה נחבר פניות שמגיעות למרכז אל תלמידות ההכשרה, כך תוכלו להתנסות בעבודה אל מול לקוח. העבודה מול הלקוח תהיה בליווי והדרכה של הצוות.
אנו נעשה כל שביכולתנו כדי לאפשר לכל אחת ממשתתפות הקורס להתנסות בעבודה מול לפחות 2 פניות אשר מגיעות למרכז שפה אחת.

סופרוויז'ן – הדרכה מקצועית

בנוסף להדרכה המקצועית בפרקטיקום החיצוני, מהחודש הרביעי נקדיש רצועות זמן מוגדרת לצורך הדרכה מקצועית, בזמן זה תתבקשנה להביא ולשתף מקרים איתם עבדתן במהלך הפרקטיקום ואנו נוכל להקשיב, לייעץ, להדריך, וללמד כדי שתוכלו לרכוש מיומנות מקצועית.

סילבוס התוכנית

חלק ראשון - אתיקה

בחרנו לפתוח את מסלול ההכשרה עם נושא האתיקה, אשר ילווה אותנו לאורך הקורס כולו. תקשורת עם בעלי חיים היא כלי מופלא, מרגש וניסי. כדי להפוך את השימוש בו לעיסוק מקצועי. לצד מתן כלים וטכניקות נתמקד במעבר מהיכולת לקיים תקשורת ולקלוט מידע ליכולת להיות שם באופן מקצועי. ללוות, לתמוך, לדייק ולשים גבולות פנימיים וחיצוניים. המעבר לעבודה שכזו טומן בחובו שאלות רבות הנוגעות לאתיקה ולעבודה עם בני אדם ובעלי חיים. לכן, עוד לפני שנשאל מה נעשה כשניתקל בבעיות בריאות, או בעיות התנהגות או שנתבקש לתמוך בליווי לקראת סיום חיים, נרצה בחלק הזה של הקורס לברר - איך בכלל נהיה שם? מה זה בכלל להיות? ועבור מי או מה אנחנו נמצאות שם.

חלק שני – עבודה עם בעיות בריאות

כשנתחיל לעבוד במקצוע, יהיו מספר נושאים מרכזיים שיובילו לפניה אלינו ולבקשת עזרה, הכוונה או מידע. הנושאים המרכזיים יהיו: בעיות בריאות, פרידה ואובדן והתנהגות בעייתית. התחום הראשון בו נעסוק בהכשרה הוא העבודה עם בעיות בריאות והגישה שלנו במפגש זה. אשר הרבה פעמים יהיה המשך ישיר של הדיון בגבולות האתיקה. לצד מפגש עם מקרים, דילמות ופתרונן, נפגוש כלים לעבודה עם בעיות בריאות, וכלים לליווי ותמיכה הן של בעל החיים והן של המשפחה.

חלק שלישי - פרידה, אובדן ובעלי חיים אבודים

כל מי שגידל בעל חיים נפגש לא פעם בקשיים, בדילמות, ובתהליכים הכואבים של פרידה מבעלי חיים. בתוך המרחב של ריפוי המקומות האלו בתוכנו נמצא את הנתיב להיות שם עבור בני האדם ובעלי החיים, זהו נתיב המתגלה כמרפא, תומך ומאפשר תהליך סיום חיים מיטיבי לצד פרידה שלמה. נכיר ונעמיק את היכולת להיות ערוץ להעברת מסרים מבעלי החיים שכבר אינם בגוף כדי לאפשר פרידה מיטיבה. נכיר את הכלים, הקשיים, ומקומנו בעבודה עם בעלי חיים אבודים.

חלק רביעי - עבודה עם התנהגות בעייתית

בעיות התנהגות הם אחד הנושאים המרכזיים איתם נעסוק כמקשרות, נלמד איך להגיע פתוחות ונקיות למפגש עם בעל החיים, על מנת לפגוש את הסיבה הסובייקטיבית של בעל החיים להתנהגות, נקבל כלים לעבודה, גישור ומשא ומתן, נתרגל אותם, ונלמד איך לרתום את כל "הצדדים" כדי לאפשר מצב של שינוי התנהגות.

חלק חמישי – הכשרה טיפולית וכלים לדעת כאשר אינני יודעת

רגע לפני שנצא לשטח באופן מלא חשוב שנרכוש כלים שיאפשרו לנו ברגע האמת להתמודד עם מצבים בהם נחווה תקיעות. נלמד לגשת אל המרחבים האלו ממקום שיאפשר לנו להתפתח ולצאת מהם מחוזקות. מתוך הרצון לצייד אתכן בכלים טיפוליים שיהיו זמינים עבורכן לעבודה, בחלק זה תעברו הכשרה לעבודה עם כלי ה- EFT ותקבלו תעודה של סיום קורס EFT שלב 1 - התמחות בעבודה עם בעלי חיים.

חלק שישי ושביעי- פרקטיקום ונסיון מעשי

חלק זה מורכב משני חודשים, באחד לא יתקיימו לימודים (חופשת פסח) זמן זה יאפשר לך לאסוף את כל שלמדת וליישם במפגשי תקשורת עם פניות שיגיעו אליך מאיתנו. החודש השני יוקדש למפגשי קייס סטאדי בהם תעלו דילמות קשיים ושאלות שעלו במהלך הלימוד ואנו ניתן להם מענה זוויות חקירה וחשיבה. בחלק זה גם תקבלו הכשרה לטיפול אנרגטי בבעלי החיים.

חלק שמיני – כלים ליציאה לשטח

ניצור אינטגרציה בין כל חלקי הלימוד והתהליך שעברנו יחד. לצד בנייה וחיזוק של הדרך הייחודית והמדוייקת לכל אחת מבוגרות ההכשרה להביא את כליה מתנותיה ויכולותיה לידי ביטוי בנתיב העבודה כמקשרת. ניתן דרכים, כלים, טפסים, ושיטות לבניית המרחב העסקי והשיווקי של התקשורת. כמובן שנייחד זמן לפרידה לצד מחשבות משותפות לגבי המשך דרכנו כצוות, בהיבטים של למידה והתפתחות.

פרטים ומספרים:

שעות לימוד:

140 שעות
104 שעות מפגש פרונטליות בהן 112 שעות אקדמיות.
45 שעות מפגש מקוונות בהן 52 שעות אקדמיות
סה”כ 164 שעות לימוד אקדמיות.

תנאים לתעודה

הגשה של 40 תיקשורות מלאות + משוב
ניתן להגיש תיקשורות שנעשו בקורס גן גורים | פסיעות | שפת החיות ובמהלך קורס ההכשרה.
נוכחות
% 80 אחוז מהמפגשים המקוונים והפיזיים.

עלויות

מחיר מיוחד רק למחזור הראשון – 6800 ש”ח.
ניתן לפרוס את התשלום ל 12 תשלומים
בכרטיס אשראי, הוראת קבע, או המחאות.

הרחבה

קורס רייקי 1+2 עם התאמת לטיפול בעלי חיים, בעלות של 980 ש”ח בלבד
הקורס יתקיים ב 4 מפגשים בבנימינה בימי רביעי בתאריכים:
9,23-3 11,25-5.
*פתיחת קורס הרייקי מותנית במינימום של 12 נרשמות.

על המנחות

מוריה בן דרור – תעביר את המפגשים הפרונטליים.
יעל פרפיניאן שניידר – תעביר את המפגשים המקוונים.

הדר גוטמן שטרן – תעביר סדנת יום בנושא בעיות בריאות.
גוני אלמגור – תעביר הכשרה בעבודה עם טכניקת EFT.

מנחת את שיעורים הפרונטליים.
נעים להכיר, אני מוריה בן דרור, אמא לשלושה וגרה במושב אמירים.
מ 2017 אני עוסקת בתקשורת על חושית עם בעלי החיים, בעקבות סדנה שעברתי בדרום אפריקה 

משהו בסדנה היה לי מוכר, כאילו בעצם ידעתי תמיד שאפשר לדבר עם בעלי החיים.
אחרי זמן מה בוקר אחד קמתי עם ידיעה ברורה:
אני הולכת להביא את הידע והשיטה של תקשורת עם חיות לכמה שיותר אנשים.
וזה מה שאני עושה מאז.

מרגע שהבנתי שזה מה שאני הולכת לעשות המשכתי ואני עדיין ממשיכה להתמקצע. נסעתי לסדנאות נוספות בעולם, תרגלתי הרבה תקשורת עם חיות ובניתי את תכניות הלימוד.
תוך כדי תנועה הבנתי שכדי שהחזון שלי יתגשם יש צורך לבנות מערך תרגול ולימוד, שייתן אפשרות תרגול קבועה לכל מי שלמד תקשורת עם חיות, כי המפתח לתקשורת בהירה ואפקטיבית הוא תרגול והתנסות.
אז הקמתי את שפה אחת – המרכז הישראלי ללימוד תקשורת עם בעלי החיים.

כיום עם עליית התודעה לנושא בארץ, הולך וגובר הביקוש הן ללימוד והן לקבלת ייעוץ פרטני.
במרכז העשייה שלי נמצאים ההוראה והתרגולים לקהילה הלומדת. וסוף סוף צגשימה את החלום ופותכת תוכנית הכשרה ליועצים ומורים נוספים בארץ, אשר יספקו ייעוץ  דרך תקשורת עם חיות.
בעבורי להביא את התקשורת עם בעלי חיים למודעות ושימוש בארץ זו שליחות.
אני מרגישה בתוכי את השליחות וחיה אותה.

תקשורת עם חיות

מנחה את השיעורים המקוונים
נולדתי בברזיל ומאז שזוכרת את עצמי אוהבת טבע ובעלי חיים. כשהייתי צריכה לבחור מקצוע, לא היה לי פשוט לבחור בין תחום הטיפול בבעלי החיים או באנשים. זה היה בדיוק הזמן שעליתי לישראל. את התואר הראשון עשיתי במדעי בעלי חיים בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ואחרי כמה שנים עשיתי תואר שני בטיפול בתנועה בשילוב אומנויות בלסלי אוניברסיטי.
מאז, למדתי עוד הרבה קורסים להתפתחות עצמית, בברזיל, בישראל ובארצות הברית, כמו ימימה, דרך הלב, מדיטציה וגם קיבלתי את החגורה שחורה ברקטה מסורתי. למדתי הרבה קורסים להתפתחות העבודה שלי כמטפלת הוליסטית כמו ,BodyTalk תטא הילינג, הילינג אנרגטי קבלי, הואופונופונו, רייקי, פרחי באך,, EFT וקואצ’ינג. עבדתי 15 שנים בבתי ספר, קופת חולים ובאופן פרטי, ביחידים ובקבוצות, עם מבוגרים וילדים.
לפני כחמש שנים גיליתי את התקשורת עם בעלי חיים והבנתי שכל החיים שלי הביאו אותי למקום הזה. בזמן זה, כבר חזרתי לגור בברזיל, איפה שאני גרה עד היום, אחרי 26 שנים בישראל. בהתחלה לא חשבתי שלתקשר עם בעלי חיים זה באמת אפשרי ואם כן, שאני אצליח לעשות את זה. די מהר הבנתי שכן, ראיתי שאני מקבלת תוצאות מדהימות ומצליחה לעזור לאנשים ולבעלי חיים בדרך הזאת. למדתי והתאמנתי במשך שנתיים נוספים עד שהייתי בטוחה שאני מוכנה לעשות עבודת אמת בתחום. למדתי תקשורת עם בעלי חיים עם מורים בברזיל, פורטוגל, אנגליה וארצות הברית. למדתי רייקי, תטא הילינג ומדיטציה לבעלי חיים ולמדתי איך להתאים את התכניקות האחרות שאיתם עבדתי עם אנשים, גם לבעלי חיים.
במשך הזמן שעבדתי עם התקשורת עם בעלי חיים גם למדתי שהכי חשוב לעבוד על הקשר בין בעלי חיים והאנשים שאיתם, קיבלתי מסרים מהם והרבה מידע ועם כל זה פיתחתי את הדרך שלי שמבוססת על שיפור הקשר בין אנשים ובעלי חיים והגעה לתוצאות הנובעות מכך.
היום אני מקדישה את עצמי לעבודה המרגשת של חיבור בין בעלי חיים ואנשים והלב שלי מלא הודיה על האפשרות להיות בתפקיד הזה. בשנה האחרונה אני עובדת בשיתוף פעולה עם שפה אחת, הן כמיעעצת, הן כמורה והן כמתרגלת.

מעבירה סדנה לעבודה עם בעיות התנהגות
שמי הדר גוטמן שטרן, מטפלת ברפואה משלימה, הילינג ותקשור לבעלי חיים.
מאז שאני זוכרת את עצמי חיי סבבו סביב בעלי חיים, וכבר מגיל 15 התחלתי לעבוד במרפאה וטרינרית במשך 6 שנים. לאחר מכן למדתי אילוף כלבים ועסקתי בתחום 4 שנים, אבל משהו שם עוד היה חסר לי… לא הרגשתי שאני במקום הנכון עבורי.
וכך, לקחו אותי החיים ללמוד רפואה משלימה לבעלי חיים בוינגייט. כשסיימתי שם גיליתי את העולם הקסום של ההילינג לסוגיו, ומאז ועד היום אני במסע של התפתחות אישית דרכה אני מביאה את התהליכים לטיפול בבעלי החיים השונים.

אני עוסקת במגוון נרחב של תחומים, שחלקם עיקריים יותר וחלקם משמשים אותי ככלי ליווי לטיפולים:
דיקור סיני, צמחי מרפא, פרחי באך, עלוקות רפואיות, לייזר רך, רייקי, תטא הילינג, ביואורגונומי, הקשבה קוונטית, אנרגיית הסוסים, שפת האור, קריסטלים, ארומתרפיה, רוקחות טבעית, הומאופתיה, תקשור ועוד…

אני מהמאושרים שזכו לעסוק במה שהם אוהבים, ואני חיה את חיי למען התפתחות אישית ומשם פיתוח ושיפור של הטיפולים יותר ויותר.

מלמדת E.F.T בקורס
אני מאמנת לשחרור רגשי.
כבר למעלה מ-25 שנים שאני מלווה אנשים בתהליכים של שינוי ואיזון בעזרת תקשור וכלים אנרגטיים.
אבל למען האמת, גם אני הייתי תקועה!
בגיל 45 מצאתי את עצמי סובלת מעודף משקל, מכאבי גב ומכאבים בכתף ימין, העסק שלי דשדש, וכל פעם שרציתי לעשות פעולה שיווקית – דחיתי את העשייה. לא פלא שהרגשתי חוסר מימוש ואכזבה מתמדת.
בתור מי שעוסקת באיזון, מאמנת ומובילה תהליכים של שינוי היה לי ברור שאני חייבת להיות מאוזנת בעצמי.
ואז נתקלתי במקרה בשיטת EFT – טכניקה מדהימה, שמשלבת את הדיקור הסיני העתיק עם הפסיכולוגיה המודרנית – וחיי השתנו ללא הכר!
האמת בהתחלה הייתי סקפטית. איך זה יכול להיות שבעזרת כמה משפטים וכמה תיפופים על נקודות בגוף, יקרה משהו? העמדתי למבחן את הכאב בכתף שהגביל את התנועה כך שבקושי יכולתי להרים את היד. עשיתי כמה מחזורים של תיפוף (טאפינג) על הכאב בכתף ולהפתעתי העצומה הכאב פחת משמעותית ויכולתי להרים את היד בקלות עד לגובה הכתף. הייתי המומה.
מאותו רגע חקרתי ולמדתי על EFT מכל הכיוונים, התחלתי לשלב EFT בטיפולים וראיתי שגם המטופלים שלי עושים פריצות דרך באופן יוצא דופן, מהיר ועמוק הרבה יותר מקודם.
כדי לקדם את החזון שלי ולהפיץ את ה- EFT לעוד ועוד אנשים, הפקתי את הכנסים האינטרנטיים הישראליים ל-EFT (כבר 4 שנים ברציפות) כי אני מאמינה שכולנו זכאים להיות מאוזנים יותר, לשחרר כאבים ומחסומים רגשיים ופיזיים, לפרוץ את הדחיינות, לעשות, לנוע, לצמוח ולהגשים את עצמנו.

עלויות

מחיר מיוחד רק למחזור הראשון 6800 ש”ח.
ניתן לפרוס את התשלום ל 12 תשלומים בכרטיס אשראי או הוראת קבע,
המחיר כולל הכשרת EFT

הרחבה
קורס רייקי 1+2 עם התאמת לטיפול בעלי חיים, בעלות של 980 ש”ח בלבד
הקורס יתקיים ב 4 מפגשים בבנימינה בימי רביעי בתאריכים – 9,23-3 11,25-5.
*פתיחת קורס הרייקי מותנית במינימום של 12 נרשמות.

שאלות נפוצות

הקורס שלנו בנוי שמונה חלקים הנוגעים בכל ההיבטים של עבודת הייעוץ עם בעלי חיים.
בתוך הלימוד ננוע בין הלמידה והעבודה על עוגנים, גבולות, אתיקה וכלים פרקטיים לתקשורת לבין מרחבי ההתפתחות ובניית המסלול האישי של כל אחת בתוך גבולות והגדרות המקצוע.
לצד תרגולים, תרגילים, כלים ושיטות עבודה, נכיר את הייחודיות והמורכבות של המקצוע ונגלה את הדרך הייחודית של כל אחת לעסוק בו.
מכיוון שזהו מקצוע חדש וחלוצי בארץ, יש לך הזדמנות ליצור ולייחד את השירות שלך ולעצב את פני המקצוע בארץ.
אני ממש ממליצה לך לקרוא את הסילבוס, עם פירוט התוכן של כל חלק וחלק ושל כל מפגש ומפגש.
גם בגלל שהשקעתי בו הרבה זמן, אבל בעיקר מכיוון שמתוך עיון בסילבוס ניתן להרחיב את ההבנה על אופי המקצוע ומהותו, וגם להבין את רוח הלימוד ואופיו של הקורס.

ההכשרה נבנתה כדי לאפשר לך להפוך את היכולת שלך לקבל מידע מבעלי החיים ליכולת מקצועית על כל ההיבטים.
לכן בהכשרה נשלב בין לימוד והתנסות לבין תהליך התפתחותי עוצמתי ועמוק.
לאורך ההכשרה תלמדי תתפתחי ותתמקצעי דרך לימוד חומר תיאורטי, התנסויות במרחבי הקבוצה ומחוץ לה, פרקטיקום פנימי, פרקטיקום חיצוני בליווי סופרוויז’ן, וניתוחי מקרה (הסבר בהמשך).
תקבלי הכשרה מקצועית לטיפול וריפוי בכלים של EFT וטיפול בכלים אנרגטיים מותאמים לעבודה עם בעלי חיים,
וידע מקצועי ועסקי שיאפשר לך להתפרנס מעיסוק ייחודי ונדרש זה מיד עם סיום ההכשרה.

על מנת לאפשר היכרות מעמיקה, חווית למידה אינטימית וליווי התהליך כמות המשתתפים והמשתתפות מוגבלת ל -18 לכל היותר.

בסיום הקורס ועם השלמת תהליכי הפרקטיקום הפנימי והחיצוני הנדרשים תוענק לך תעודה (פרטים מדויקים בסילבוס).

בהחלט כן. אשמח לפרט על כך בשיחה האישית.

קורס ההכשרה נולד בעקבות הפניות הרבות שמגיעות אל מרכז שפה אחת. הקורס נולד מתוך צורך ורצון להנגיש את השירות הזה לכל מי שמבקש אותו, ויש רבים.
בעקבות העבודה הרבה שנעשתה בארץ דרך מרכז “שפה אחת” על מנת לחשוף, להפיץ ולהנגיש את התקשורת העל חושית עם בעלי החיים, נוצרה בארץ תודעה ציבורית וחברתית רחבה לתחום הייחודי הזה.
בעקבות כך ישנה עליה בפניות לייעוץ,עד למצב שמצאנו עצמנו מכשירות נשים באופן פרטני כדי לתת מענה לביקוש העולה, ועדיין הצורך עולה על היכולת שלנו לתת מענה.
אז בקיצור, כן, יש קהל הולך וגדל לשירות הזה וככל שיהיו יותר יועצות שיתנו מענה מקצועי כך הדים לאפשרות הייעוץ יביאו א.נשים נוספים להעזר בשירות זה.

כל אחד וכל אחת 🙂

חלק מתוכנית ההכשרה הוא מעבר דרך אחד מקורסים אלו – גן גורים/ שפת החיות/ פסיעות.
אם ברצונך להצטרף להכשרה ועדיין לא עברת אחד מקורסים אלו, אשמח לשוחח ולבחון יחד את האפשרויות העומדות בפניך.

בסיום הלימודים וקבלת התעודה, כל מי שרוצה לעבוד במרכז “שפה אחת” תוכל ליהנות מהפניות שמגיעות דרך האתר (בשיחת ההיכרות ארחיב על כך).

בנוסף אני מעודדות אותך לפתוח עסק עצמאי כך שתוכלי לקבל פניות ישירות אלייך, ולהציע את השירות שלך גם באופן שאינו תלוי ב”שפה אחת”.

אני מכירה את הפחדים האלו וגם פחדים נוספים בצעדים של “לצאת החוצה”.
לכן בקורס ניגע בנושאים אלו, מתוך ניסיוני האישי (ויש לי לא מעט) אתן נקודת מבט ודרכים לצאת אל העולם עם מקצוע חדש, וארחיב על מגוון האפשרויות הקיימות לצאת החוצה ואתן כלים מעולם השיווק.
כמו שכתבתי למעלה, לאחר שהקורס מסתיים, באפשרותך להצטרף (בתשלום) אל אתר המרכז ולהופיע בו תחת הלשונית “ייעוצים אחד על אחד”.
בסיום הקורס תהיה לך גם אפשרות לקבל ממני (בתשלום) ליווי עסקי מקיף עבור בניית נתיבים שיווקיים.

במהלך הקורס ישנו פרקטיקום פנימי ופרקטיקום חיצוני:
פרקטיקום – פנימי
כדי להתנסות ולתרגל תיקשורות שונות תקבלו מאתנו קשר ל 20 עם בעלי חיים שונים עם מצבים שונים, איתם תוכלו לקיים תקשורת (במהלך הפרקטיקום תתנסו גם בתקשורת עם בעלי החיים של תלמידות ההכשרה).
פרקטיקום חיצוני
כדי לאפשר לכן התנסות מלאה, מהחודש השישי של ההכשרה נחבר פניות שמגיעות למרכז אל תלמידות ההכשרה, כך שתוכלו להתנסות בעבודה בתשלום אל מול לקוח.
העבודה תהיה בליווי והדרכה של הצוות.

אנחנו ממשיכות לקיים יחסי עבודה של קבוצה שתדע לעבוד יחד, לחלוק דרך, להתייעץ ולהעביר בתוכה פניות.
בסיום הקורס אנו מאפשרות ומעודדות המשך ליווי תמיכה והתפתחות באופן קבוע ובתשלום מאוד סמלי.
אחת לחודש ניפגש למפגש מקוון ל”ניתוח מקרה” מתוך המקרים איתם תעבדו.
בנוסף לאחר סיום הקורס ישנה אפשרות לקבל הדרכות אישיות (בתשלום) אם תרצי לתמוך ולחזק את העבודה והתהליכים שלך ביציאה לאור ובתהליכי הליווי והייעוץ שתבצעי.

עלות הקורס מורכבת מ:

  • עלות קורס ההכשרה
  • עלות קורס מקדים

יש מי שכבר עברו את הקורס המקדים (שפת החיות/ גן גורים/ פסיעות) ויש מי שעדיין לא, לשם בנית המסלול הרצוי צרו איתי קשר.
תנאי תשלום
את התשלום ניתן לפרוס לעד 12 תשלומים בכרטיס אשראי או הוראת קבע.

בהשארת פרטים אחזור אליך ונקבע שיחה בה תוכלי לברר פרטים נוספים  ואוכל לתת מענה על שאלות נוספות והרחבת התמונה.

זו ההזדמנות שלך להצטרף לחוויה החלוצית, להפיץ את הבשורה,
להיות אחת מבעלות המקצוע הראשונות בארץ שנותנות מענה לצורך הולך וגדל
אם ברור לך שאת רוצה להירשם לקורס בואי נקבע שיחה מכאן

או השאירו פרטים ואחזור אליך

ט.ל.ח
אנו עושות ונעשה את המירב להביא פרטים מדויקים, ולהיצמד למסלול ההכשרה המפורט כאן,
אך שומרות לנו את הזכות לעשות התאמות ושינויים בתוכנית בהתאם לאופי הקבוצה ולצרכים המדויקים.
*לאור תקופת הקורונה, במידת הצורך, המפגשים הפרונטליים יעברו גם הם לזום, כוונתינו לעשות כל מאמץ להימנע מכך.

אם תרצי לשמוע פרטים נוספים
אני מזמינה אותך לפגישת זום לצורך מענה על שאלות נוספות והרחבת התמונה.
מעבר לתאריכי מפגשי הזום והרשמה מכאן

חודש 1 – אתיקה

מפגש 1 
8.11.22 
פרונטלי

ספירלת ההתפתחות בהכשרה

נכיר את תהליך הלמידה וההתפתחות שלנו בקורס, ונכיר את הבסיסים והעוגנים עליהם נבנית המהות של מקצוע התקשורת עם בעלי החיים. נברר יחד מה זה אומר להיות מתקשרת מקצועית עם בעלי חיים, נבחן את השאלה באילו תנאים אני כזאת, ובאיזה פחות, מה יש בי, ומה עלי להשלים. דרך תרגילים שונים נבקש לפגוש את השאלות שמתקיימות בתוכי, ודרך עבודה משותפת נמצא חלק מהתשובות.

מפגש 2 
15.11.22 
מקוון

מי הלקוח

נברר מהי תפיסת העולם האישית מול השאלה “למי אני אמורה לתת שירות”; “למי אני מחויבת”,
נדון בתפיסה זו ונראה איך דיוק שלה יוכל לקדם אותנו כדי לתת מענה מיטבי עבור כלל המעורבים.
דרך תרגילים שונים נבקש לפגוש את התשובות שלנו למורכבויות שעולות בעבודה עם הלקוחות – גם הבעלים, וגם בעלי החיים. מתוך היכרות עם מצפנים שונים נבקש להכיר את המצפן שמנחה ומכוון אותנו.

מפגש 3 
22.11.22 
פרונטלי

אני, הם ואנחנו

כדי להגיע ל “אנחנו שלם” נכנס לסיור פנימי בו נפגוש ונכיר את המרחבים השקטים ואת המרחבים הסוערים המתקיימים בתוכנו אל מול מצבים שונים במסלול חייהם של בעלי החיים. נכיר ונתנסה בכלים שיאפשרו לנו גם לעבוד עם הסערות וגם להיות שקטות בתוך הסערות. נברר יחד איזה איכויות אני צריכה כדי להיות למתקשרת טובה, מהן המתנות שלי, ומה עלי לטפח. נלמד ונתרגל עבודה מול בקשת לקוח ספציפית, העמקת התקשורת, ומעבר מקבלת מידע מבעל החיים לדיאלוג מלא.

מפגש 4 
29.11.22 
מקוון

הקוד שלנו - הקוד שלי

במפגש זה נמשיך להכיר את המקרים שיכולים להגיע אלינו בעבודה המקצועית ונבחן את התגובות שלנו אליהם, את שאלת האתיות בתוך קונפליקטים, וננסח לעצמנו את הקוד האתי האישי לתקשורת מקצועית עם בעלי חיים.

חודש 2 – עבודה עם בעיות בריאות

מפגש 5
6.12.22

פרונטלי

בעיות בריאות - אתיקה ודינמיקה

נפגוש סיפורי מקרה דרכם נכיר התלבטויות אתיות, נגלה מי אני כאדם מול בעיות בריאות ומי אני בתוך התפקיד, מה באחריותי כמתקשרת ומה לא. נקבל כלים לבירור עמוק של מטרת הפניה אלינו. נגלה איפה אני יכולה לעזור, ומתי העזרה שלי תהיה הפניה לבעל מקצוע אחר. נדון במעבר האפשרי בין מפגש תקשורת לבין ליווי. נקבל כלים לליווי של בעל החיים ושל בני האדם, לצד כלים לעבודה עם בעיות בריאות. נדון בקשר בין בעיות בריאות לבין בעיות רגשיות, ונקבל כלים לבחון זאת עם בעל החיים ברמות תקשורת שונות.
*בסיום מפגש זה נתנסה בעבודה עם קלפים.

מפגש 6 
13.12.22
מקוון

כלים לזיהוי בעיות בריאות

במפגש זה נרכוש כלים שונים לזיהוי בעיות בריאות נתנסה בהם ונתרגל אותם, נחזור ונכיר בגבולות המקצועיים שלנו.

מפגש 7 
20.12.22
מקוון

הקשר בין הבריאות הנפשית לבריאות פיזית

נכיר רובדי עבודה שונים עם בני האדם ועם בעלי החיים, נבחן איך להציע עזרה כך שאפשר יהיה לקבל אותה, מה מאפשר ומה מרחיק, נלמד את אפשרות הדיאלוג עם בעל החיים על מצבו הרפואי, ונקבל ונתרגל כלים להגנה עבור בעל החיים.

מפגש 8 
27.12.22
פרונטלי

העמקת ההבנה והעבודה עם בעיות בריאות

את המפגש תעביר הדר גוטמן שטרן, בעלת קליניקה וניסיון רב בעבודה עם בעיות בריאות של בעלי חיים. הדר תשתף סיפורי מקרה דרכם נכיר את עבודתה וגישתה הייחודית לעבודה עם בעיות בריאות, ובהמשך הדר תיתן כלים מתוך דרכה לעבודה עם בעיות בריאות אותם תתרגלו במהלך המפגש.

חודש 3
עבודה עם פניות בנושא פרידה, אבל, ובעלי חיים אבודים

מפגש 9
3.1.23
פרונטלי

תהליך הפרידה מבעלי החיים, מהצד שלנו ומהצד שלהם

במפגש זה נכיר את שלושת הנושאים המרכזיים איתם נעבוד החודש, נפגוש את המקום האישי שלנו מול פרידה מבעלי חיים, נעמיק ונלמד על תהליך הפרידה, נחקור את האפשרויות השונות של תהליכי פרידה ואת תפיסות העולם שלנו ושל אחרים לגביהן. נקבל כלים לליווי ותמיכה בבעל החיים ובמשפחתו ונתרגל אותם.

מפגש 10
10.1.23
מקוון

תקשורת עם בעלי חיים שאינם בגוף פיזי

במפגש זה נכיר את הסיבות המרכזיות בגינן יפנו אלינו בבקשה לקיים תקשורת עם בעל חיים שסיים את חייו, נלמד את הבסיסים והתנאים לתקשורת כזו, נחקור את תפקידנו במרחב זה, ונתנסה בתקשורת כזו.

מפגש 11 
17.1.23
פרונטלי

ליווי תהליך האבל ועבודה עם בעלי חיים אבודים

נעמיק באופי הפניות המגיעות בעקבות בעיות התנהגות, נבחן את הכלים שבאמצעותם נציע עזרה, נכיר אלטרנטיבות נוספות לשיתוף פעולה או הפניה, ונכיר את הגבולות האישיים בהם נרגיש נח. נקבל כלים לעבודה עם בעלי החיים, וכלים לתת למשפחה לתמוך את השינוי.

מפגש 12
24.1.23
מקוון

ההדרך הביתה - הדרכת בעלי החיים והדרכת האנשים

במפגש זה נקבל כלים וטכניקות לעזור לבעל החיים למצוא את הנתיב הביתה ונדריך את בני המשפחה איך להיות שם עבור בעל החיים ועבור עצמם ממקום שקט ומאפשר.

מפגש 13
31.1.23
פרונטלי

השלמות

מפגש שנועד להשלים להעמיק לחדד וללמד עוד כלים 

חודש 4 – עבודה עם התנהגות בעייתית

מפגש 14 
7.2.23
מקוון

כמה צדדים יש למטבע?

נכיר את השוני בפניות שמגיעות אלינו בגלל בעיות התנהגות, ונחקור איזה רגשות ותחושות מתעוררות בנו מול מצבים שונים כלפי בעל החיים או בני האדם, נפרוש את הסיבות השונות להתנהגות בעייתית, ונלמד מהן הדרכים לעבודה עם התנהגות בעייתית, איך, למה ומתי לנהל משא ומתן ואיך לרתום את כל הצדדים לעבודה משותפת לשינוי התנהגות. נתרגל את שלמדנו.

מפגש 15
14.2.23
פרונטלי

אז של מי האחריות? (או של מי ההתנהגות?)

נכיר ונתנסה בהבנת ההשתקפויות המתקיימות בין בני האדם לבעל החיים “הבעייתי”, נבחן איך נכון להנגיש את נושא ההשתקפויות לאדם שפנה אלינו ונלמד מה הן הדרכים לאפשר לו לקחת אחריות על סיום המעגל מצד אחד, וכן נלמד איך לאפשר לבעל החיים “להשתחרר” מהשיקוף.

מפגש 16
21.2.23
מקוון

ממצב לשינוי - מי מצטרף - המשך

נכיר ונתרגל כלים אותם ניתן לבני המשפחה בתהליך שינוי התנהגות של בעל חיים.
בסיום המפגש נכיר עבודה עם פרחי באך ככלי תומך בעיות התנהגות.

מפגש 17
28.2.23
פרונטלי

לקראת הפרקטיקום והקייס סטאדי

חודש 5 – הכשרת EFT ודרכי עבודה עם קשיים שבדרך

מפגש 18
7.3.23
מקוון

מה לעשות כשאני לא יודעת מה לעשות

במהלך דרכנו המקצועית ניתקל ב)מקרים בהם התקשורת לא תזרום, יש לכך מגוון סיבות. במפגש זה ניגע במקרים בהם לא נצליח לקיים תקשורת מסיבות שונות, נפגוש מצבים בהם נרגיש מבוי סתום, חוסר אונים, או חוסר יכולת לעבוד עם מקרה או עם לקוח. נחקור את הסיבות לכך ונפגוש כלים וטכניקות לזהות ולצאת ממצבים אלו.

מפגש 19 
14.3.23
פרונטלי

לימוד EFT עם גוני אלמגור

הכשרה לעבודה עם טכניקת ה EFT
(Emotional Freedom Techniqueׂ) היא טכניקה לשחרור רגשי אשר מתבססת על ערוצי האנרגיה המוכרים ברפואה הסינית (מרידיאנים). השיטה מאוד יעילה לעבודת שחרור רגשי עם בעלי חיים.

מפגש 20 
21.3.23
מקוון

מה לעשות כשאין מה לעשות, האם יש מצב כזה?

במהלך דרכנו ניתקל במקרים בהם בעל החיים לא ישתף פעולה עם התקשורת או איתנו מסיבות שונות. נכיר את הסיבות לכך, נבחן מה מצב כזה מפעיל בתוכנו, ונלמד ונתרגל דרכים וכלים שיאפשרו לבעל החיים לשתף פעולה ולהתקרב, לשיחה להתקיים, ולמפגש להעמיק.
נקבל כלים למעמד שחה ראשונה עם לקוח

מפגש 21 
28.3.23
פרונטלי

העמקת לימוד EFT עם גוני אלמגור

הכשרה לעבודה עם EFT בסיומה נקבל תעודה של סיום קורס EFT שלב 1 – התמחות בעבודה עם בעלי חיים

חודש 6 – בחודש זה לא יתקיימו לימודים 

זה הזמן לסיים את הפרקטיקום הפנימי ולעבור לפרקטיקום החיצוני.
מחודש זה ולאחר סיום הגשת דרישות הסף תוכלו להתחיל לעבוד עם מקרים של הפרקטיקום החיצוני.

חודש 7 – פרקטיקום קייס סטאדי  וכלים אנרגטיים

מפגש 22
2.5.23
פרונטלי

כלים אנרגטיים לריפוי

מפגש 23 
9.5.23
מקוון

קייס סטאדי וסופרויג'ן

מתוך העבודה עם המקרים שעבדתן, תביאו את הדילמות, השאלות והקשיים ואנו ניתן כלים, כיווני חשיבה, חקירה ועבודה.

מפגש 24
16.5.23
פרונטלי

כלים אנרגטיים לריפוי

מפגש 25
23.5.23
מקוון

קייס סטאדי וסופרויג'ן

מתוך העבודה עם המקרים שעבדתן, תביאו את הדילמות, השאלות והקשיים ואנו ניתן כלים, כיווני חשיבה, חקירה ועבודה.

חודש 8 – כלים ליציאה לשטח

מפגש 24 
30.5.23
פרונטלי

אינטגרציה, עבודה עם לקוח ובניית כלים עסקיים

לאחר שלמדנו והתנסנו בכלים רבים, וחווינו את התקשורת הן מצד הלקוח והן מצד נותן השרות, נחזור אל הכלים, העוגנים והאתיקה, ונאסוף אותם לדרך עבודה.
ניצור את תמונת המציאות המייטיבית עבורנו כעוסקות במקצוע

מפגש 25
6.6.23
מקוון

אינטגרציה וכלים לעבודה עם לקוח

לאחר חודש בו קיבלנו כלים טיפוליים נערוך אינטגרציה בין דרכי הטיפול לעבודת התקשורת, נבחן דרכים לשילוב שלהן ודרכים לעבודה נפרדת עם כלים אלו. נעמיק בסוגי הפניות השונות ומה הן מביאות לפתחנו, ונבין איך יהיה נכון לכל אחת מאיתנו להתמודד ולבנות את הגבולות הנכונים עבורה.

מפגש 26 
13.6.23
פרונטלי

אינטגרציה, עבודה עם לקוח ובניית כלים עסקיים

נחזור אל הכלים, העוגנים והאתיקה, ונאסוף אותם לדרך עבודה.
אחרי שהתנסנו, למדנו וחקרנו, נתכונן ליציאה לשטח, נכיר את דרכי העבודה הקיימות בעולם ובארץ, נבחן יחד מה הם תחומי העניין של כל אחת ומה היא הדרך הייחודית שלה לעבודה, וניתן דוגמאות לדרכי עבודה, פניה, וסיום פגישה. נחלוק טפסים למעקב ולדרכי עבודה.

מפגש 27
20.6.23
מקוון

סיום ופרידה

ניגע בדינמיקה המתקיימת בין המוכנות והרצון לצאת לעבודה לבין הפחדים והחששות.
דרך סיפורים אישיים נכיר דרכים יצירתיות להתפתח ולצלוח מקומות אלו, ניפרד מהמפגשים עם יעל.

מפגש 28
27.6.23
פרונטלי

סיום ופרידה

נבקש ליצור אינטגרציה בין כל חלקי הלימוד והתהליך שעברנו יחד. נקבל כלים נוספים לקראת היציאה לשטח.
נפרוש את האפשרויות להמשך למידה והעמקה ונעסוק במחשבות משותפות לגבי המשך דרכנו, בהיבטים של למידה והתפתחות.
ניפרד מהקבוצה.

אשמח לחזור אליך

אשמח לחזור אליך

זה המייל שלי:  Moriah@safa-ahat.com

זה הנייד שלי:  050-7518181

אפשר גם לשלוח לי הודעה

*לפעמים צריך ללחוץ פעמיים על הכפתור כי הוא בודק אם המייל שהזנת תקין

דילוג לתוכן