שפת החיות

הקורס המקיף בארץ ללימוד תקשורת טלפתית עם בעלי החיים

אני מזמינה אותך ללמוד את שפת החיות.
ללמוד איך לקיים בעצמך תקשורת מלאה עם בעלי החיים
במסע מרתק, בקבוצה אינטימית, עם ליווי ותמיכה.

בקורס אינטרנטי זה תלמדו צעד אחר צעד
איך להקשיב ואיך לדבר עם בעלי חיים

הקורס הקרוב מתחיל במאי 
אורך הקורס  13 שבועות
ניפגש אחת לשבוע למפגש לייב
בשעות 20:00-21:30

אבל רגע

מהי בכלל תקשורת טלפתית, ואיך זה קשור לבעלי החיים?

אם בחייך בעל חיים או בעברך גידלת בעלי חיים, אני בטוחה שקרה לך לפחות פעם אחת בה ידעת מה הוא או היא רוצים למרות שלא נאמר דבר.

אני בטוחה שלפחות פעם אחת עברה בך מחשבה או תחושה שהסתברה כנונה (נגמרו לכלבה המים, החתול צריך להגיע לרופא, הכלבה רוצה או צריכה ש…)
אולי חלמת משהו על בעל החיים שהסתבר כי הוא נכון.
מין ידיעה פנימית שכזו שהגיעה אליך ללא כל סימן פיזי מבעל החיים.

התחושות, הרגשות והידיעות הללו הן “פרורי מידע” שהגיעו אלינו דרך תקשורת על חושית, שרובנו אפילו לא במודעות לקיומה.
תקשורת טלפתית היא יכולת מולדת אצל כולנו (בני אדם ובעלי חיים). זו היכולת לקבל מידע שאינו פיזי.

זו יכולת מולדת של כולנו (למשל כאשר התינוק מעביר לאמא מידע) רק עם השנים וצורת החיים שלנו זנחנו אותה בצד.

האמת, כבני אדם אשר מדברים אנחנו באמת פחות זקוקים לה…

אבל עם החיות שאתנו?
איך נדע מה הן צריכות או רוצות?
איך נסביר להן שנסענו רק לכמה ימים ותיכף נחזור, או למה אנו לוקחים אותם לניתוח.
מתי נדע אם כואב להם או לא?

ואפילו יותר מזה:
איך נבין מדוע הם מתנהגים כך או אחרת, מה יעשה להם טוב ומה הם באמת רוצים?

 

במה תקשורת כזו יכולה להועיל?

אחרי נסיון רב שלי, של מי שלמדתי אצלהן ושל מעל 800 תלמידות ותלמידים שלמדו איתי אני כבר יכולה לאמר בודאות: תקשורת על חושית עם בעלי החיים עוזרת, הנה מספר דוגמאות במה התקשורת זו עוזרת ומאפשרת:

 • שדרוג מערכת היחסים עם בעלי החיים שלנו: 
  כך שנגיע לקשר עמוק מזה שהכרנו ונשתחרר מרגשות אשם וחוסר אונים.
 • לפתרון בעיות התנהגות:
  כך שנוכל לדעת מהי באמת הבעיה ואולי אפילו לפתור אותה.
 • הכנה לקראת “מצבים אנושיים”:
  ובכך להימנע ממתחים, התנגדות ותוקפנות. נוכל להכין אותם לחופשה, נסיעה או טיפול רפואי. כך שלכולנו יהיה יותר שקט, בהירות ונוחות.
 • מגבירה את תחושת החיבור:
  אז נרגיש שוב חלק מהעולם הסובב אותנו ובחיבור עם עצמנו ועם הטבע.
 • ובכלל תחשבו איזה עולם מרגש זה?
  כשפיתאום אפשר יהיה לשוחח עם הציפור על העץ והקיפוד על הדשא או עם הפיל והאריה בספארי, מדהים!!
תמונה של פרידה מחתול

"שפת החיות"

הקורס השלם

תקשורת עם בעלי החיים זמינה וקיימת לכולנו.
אנחנו לא משתמשים בה מסיבות שונות, חלקנו לא ידענו בכלל שהיא קימת, וחלקנו ידענו זאת תמיד רק לא ידענו איך להפעיל אותה חזרה ולגרום לה להתקיים.

אני נסעתי ללמוד את זה בחול, ועכשיו האפשרות קיימת כאן בארץ.

היכולת להשתמש בה היא מתנה מופלאה עבורנו ועבור בעלי החיים

כי כשמדברים עם בעלי החיים עולם חדש ומופלא נפתח בפנינו.

זהו קורס שייתן לך כלים רבים, אשר יאפשרו לך להבין לעומק את עולמם של בעלי החיים, להסביר להם את עולמנו ולאפשר קשר עמוק, מרגש ומלא.

שפת בעלי החיים
אושרת קציר
אושרת קציר"הוקסמתי מיכולות תקשורת שהגעתי אליהן " מחזור 6
קרא עוד
"כשנרשמתי לקורס הייתי סקרנית וגם סקפטית לגבי האפשרות לתקשר עם בעלי חיים. הקורס פתח אותי לדרך מחשבה נוספת ונתן לי כלים נוספים לחיים, לראות את החיים מנקודת מבט אחרת. הוקסמתי מיכולות תקשורת שהגעתי אליהן המון תודה על סובלנות ואהבה ונתינת כלים מופלאים לעשייה זו ריגש כל כך בכל מפגש למרות הזום המרוחק דאגה וליווי צמוד ורצון עצום לתת כלים להצלחה שלנו"
ענת חדד
ענת חדד""על כל אדם המשתף את חייו עם בעל חיים לעבור קורס זה" מחזור 5 5.2020
קרא עוד
"על כל אדם המשתף את חייו עם בעל חיים לעבור קורס זה, כדי לבחון את מהות הקשר שלו עם בעל החיים, להבין את מגוון הצרכים שלו שאינו מסתכם רק באוכל ובמקום לישון. להבין שיש בו נשמה הזקוקה לטיפוח, הבנה, הקשבה, אהבה בדיוק כמו שהנשמה שלנו זקוקה. כל אחד שיקח את המידע מהקורס למקומות שמתאימים לו. לא כל אחד צריך לנהל "שיחות סלון" עם בעל החיים שאיתו אך יבין שגם לבעל החיים יש מה לומר לנו והוא עושה זאת בדרכים שהוא מכיר ויודע.
פלורה קורן
פלורה קורן"הקורס מאוד מאוד מקצועי " מחזור 1 11.2019
קרא עוד
"הקורס מאוד מאוד מקצועי ורציני ואת מצליחה לשמור כל הזמן על המהות הגבוהה ביותר של נושא הקורס יחד עם תרגילים הכי פשוטים ופרקטיים. ההנחיה נעימה ונינוחה מומלץ באהבה לכל מי שמתעניין ולכל מי שמגדל בעל חיים"
מעין מושכל גרין
מעין מושכל גרין" זהו קורס נפלא ומעמיק בתקשורת עם בעלי החיים" - מחזור 5 - 5.2020
קרא עוד
"קורס נפלא ומעמיק בתקשורת עם בעלי החיים, פתח לי עולם.. חידד את ההקשבה וההבנה שלי לבעלי החיים וממש סייע לי לפתח את היכולת לייצר איתם תקשורת. מוריה נפלאה! מקצועית ונעימה. יכולה שעות להקשיב לה בשקיקה 😊 ממליצה בחום לכל מי שמחובר לבעלי חיים לעבור את הקורס הזה".
הקודם
הבא
"הקורס היה עבורי מעל ומעבר לציפיות. האישיות של מוריה עם התכנים המדהימים יצרו תמהיל ייחודי ומיוחד. באתי לקבל כלים ליצירת תקשורת עם בע"ח וקיבלתי כלים לחיים. כל שיעור הינו עולם ומלואו ונותן המון ידע, כלים והשראה. הבונוס הוא התוספות לכל שיעור שנמצאת באתר הקורס, במינון הנכון ובאופן שתומך בשיעור עצמו - בהבנה והטמעה שלו. הקורס והאתר בנויים נדבך אחר נדבך מה שמאד תומך בתהליך וחווית הלמידה בהודיה והוקרה, אפרת שרביט"
שפת בעלי החיים
אפרת שרביט
מעל ומעבר לציפיות
"הגעתי לקורס כי כמי שאכילה חתולי רחוב, שמתי לב שיש פעמים שאני מוצאת להם בתים למרות שהם היו מעדיפים לחיות ברחוב... הקורס לקח אותי למקומות עמוקים מרתקים מפעימים בתוכי שלא הכרתי, הוא הראה לי יכולות שלא הכרתי בתוכי הוא לימד אותי איזון ושקט פנימי שמתוכו אפשר ליצור תקשורת, התמודדות עם ספק וגילוי של עולמות מופלאים של בעלי חיים ואת הערך שלהם עבורנו כאנשים שחיים איתם. גיליתי שאני יכולה לסייע לאנשים עם מצוקה סביב בעל החיים שלהם שזה עבורי דבר עצום. גיליתי תקשורת אחרת ביני לבין בעלי החיים שאיתי, שיש בה עומק אהבה והודיה ומשמעות. מוריה עצמה היא מורת חיים עבורי - משמשת הדרכה חיה לידע הרב שהיא מעניקה בנדיבות גדולה, בסבלנות בצניעות ובאמונה ומתוך שקט פנימי וחיבור פנימה ולערוצים שלה ולחזון שלה".
שפת בעלי החיים
לימור גכטמן
גיליתי שאני יכולה לסייע לאנשים עם בעל החיים שלהם
"אתר מושקע, עשיר, מפורט. נוח שיש את כל השיעורים והתרגילים זמינים בכל רגע. פשוט מאוד לשימוש גם למאותגרים טכנולוגית כמוני. שמחה שהאתר יישאר זמין לשימושנו אחרי הקורס. מורגש שהידע מגיע מתוך החוויה האישית שלך, שהיא חיה, נשמת, בועטת ומתרחבת על בסיס יומיומי. השיעורים, התשובות וההסברים ברורים, מעמיקים וגורמים לי שוב ושוב להרחיב את תפיסת עולמי. אני מקשיבה לשיעורים ונמצאת רוב הזמן בתוך חוויה של "ברור.... איך לא חשבתי על זה קודם?..."
שפת בעלי החיים
הילה רון הרועה
אתר פשוט לשימוש גם למאותגרים טכנולוגית כמוני

על הקורס

"הקורס הזה, הוא כמו ממתק לנשמה היה ממש כיף ונהניתי מכל רגע"

"החומר מועבר בצורה גאונית ונפלאה ומעניינת, אני חושבת שאתן אמיצות ומוכשרות. הקורס הזה הוא (כמו שגם אתן אמרתן) הרבה מעבר ללימוד תקשורת עם בעלי חיים, וכל מי שיזכה לעשותו יזכה למכרה זהב טהור. זה קורס עם פוטנציאל לשנות עולמות ואתן יש לכן את היכולת ללוות, להדריך, לכוון, לתמוך ולחזק כך שעושה חשק להמשיך במסע. תודה לכן מעומק הלב"...

 • בעיות התנהגות ודרכים לפתרונן
 • הדומה והשונה בינינו לבין בעלי החיים
 • איך להגיע לתקשורת יומיומית עם בעלי החיים שחיים אתנו
 • התמודדות עם פרידה ואובדן
 • הצרכים הבסיסים של בעלי החיים
 • עולם הרגשות של בעלי החיים
 • אתיקה
 • טכניקות לפיתוח הקליטה
 • טכניקות לתקשורת עם בעלי החיים
 • כלים ודרכים להתמודדות עם הספקות, יציאה מתקיעות וטיפים לתקשורת זורמת.

על אתר הקורס

"אתר הקורס ברור ונגיש מאוד. קל לנווט בין השיעורים ובין המשימות. זה נחמד שיש משובים כדי שגם אנחנו נוכל לדעת איפה אנחנו עומדים מבחינת הקורס. ובכלל הכל מאוד ברור וכייפי".

"הכל בקורס היה מאד מענין ומעשיר, מלבד התרגולים עם החיות אהבתי במיוחד את ההשראות: כל שבוע זה היה כמו הפתעה, להכיר משהו חדש ומרחיב את הדעת גם מעבר לנושא הישיר שלמדנו. ליקטת לנו חומרים ומקורות שעוטפים ותומכים במה שאנחנו לומדים, ושמאפשרים למי שרוצה גם להתרחב לצדדים. וכמובן כל המדיטציות, שאת חלקן פשוט אימצתי לשימוש יומיומי, כדי "להתנקות" אחרי יום עבודה, או פשוט להתבונן או להקשיב בצורה אחרת ממה שאנחנו רגילים".

על הליווי והתמיכה

"אני חושבת שהתוספת של 3 המורות הנוספות היא מעולה. לכל תלמיד יש מבחר של ידע וניסיון - To tap into, ואם אחת לא פנויה, תמיד יש מישהי אחרת שיכולה לסייע. אתן עונות תמיד בשמחה ובהרחבה, ומכל הלב, לא מתוך הכרח. וגם, בהמון צניעות, שזה ממש ממש חשוב בתחום הזה, אתן חושפות לנו את הדרך שלכן והניסיון (העשיר מאוד) שלכן".

מה עוד?

קורס זו אינו קורס הכשרה מקצועית,
אך אם ברצונך להפוך אהבה למקצוע ההשתתפות בקורס זה היא חלק ממסלול ההכשרה. 

בסיום הקורס תהיה לך תהיה לך הזכות להצטרף לפעילויות הפתוחות רק עבור מי שלמדו איתי (מעל 600 א.נשים):

גיליתי שאני יכולה לסייע לאנשים עם בעל החיים שלהם
גיליתי שאני יכולה לסייע לאנשים עם בעל החיים שלהם האם זה באמת עובד?
קרא עוד
מה שדמיינתי לא היה אפילו עשירית מהקורס. הקורס לקח אותי למקומות עמוקים מרתקים מפעימים בתוכי שלא הכרתי, הוא הראה לי יכולות שלא הכרתי בתוכי הוא לימד אותי איזון ושקט פנימי שמתוכו אפשר ליצור תקשורת, התמודדות עם ספק וגילוי של עולמות מופלאים של בעלי חיים. היה מדהים לגלות שמעבר לכל בעל חיים יש עולם שלם של ידע ותבונה. וכמה חשוב הקשר הזה עימם ללמידה וההתפתחות שלנו כאן. גיליתי שאני יכולה לסייע לאנשים עם מצוקה עם בעל החיים שלהם שזה עבורי דבר עצום. גיליתי תקשורת אחרת ביני לבין בעלי החיים שעימי שיש בה עומק אהבה והודיה ומשמעות. מוריה מורת חיים עבורי - משמשת הדרכה חיה לידע הרב שהיא מעניקה בנדיבות גדולה ובסבלנות. אני ממשיכה להשתמש בידע ובכלים שקיבלתי בקורס וזה ממלא אותי בסיפוק, הנאה ואהבה.
תקשורת עם בעלי החיים זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע, באמת כל אחד יכול
תקשורת עם בעלי החיים זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע, באמת כל אחד יכולנסטיה סורוקה - מחזור 7
קרא עוד
"שמעתי מחברה על קורס תקשורת עם בעלי החיים אחרי שהתייאשתי למצוא גישה לכלבה שלי שהוגדרה כ"מאתגרת" על ידי מאמנים חיוביים או "בעייתית" ו"בלתי נהיגה" על ידי מאלפים. מיד הבנתי שזאת האפשרות שלי סוף סוף להבין מה עובר עליה ואיך ניתן לעזור לה להיות יותר מאושרת. חששתי אם אצליח כי זהו נושא חדש ונשמע כמו מיועד ליחידי סגולה. אך צפיתי בסרטון של מוריה שבו היא מסבירה שכל אחד יכול לתקשר והאמנתי. ניגשתי עם האמונה הזאת והצלחתי. תקשורת עם בעלי החיים זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע, באמת כל אחד יכול אם יש בו רצון וסקרנות ומה שהכי חשוב, היכולת הזאת יוצרת שינוי אמיתי בחיים של אנשים ובעלי החיים. למה לא לומדים זאת בבית הספר? 🙂
זהו נושא כל כך אמורפי והצלחתן להעביר אותו באופן נגיש ולא מאיים.
זהו נושא כל כך אמורפי והצלחתן להעביר אותו באופן נגיש ולא מאיים. באמת אפשר ללמוד את זה?
קרא עוד
פורמט הלימוד וגם האתר היה נוח, ברור ומזמין פנים, כך שכל החוויה הייתה מאוד נעימה וזורמת. ההשראות היו נפלאות ממש וחזרתי אליהן שוב ושוב. מאוד אהבתי שהלימוד נגע גם ב'צד' של בעלי החיים אבל גם ב'צד' שלנו ונתן את הכלים וההרחבה על עבודה פנימית ופיתוח המודעות. מן שתי וערב תומך שכזה... אני חושבת שהקורס הזה מועבר באופן גאוני ממש. זהו נושא כל כך אמורפי בכל זאת ואיך שהוא הצלחתן להעביר אותו באופן נגיש ולא מאיים. אני לעד אוכיר לכן תודה על שעזרתן וכיוונתן ותמכתן ועל כל ההכלה והסבלנות. תודה תודה תודה
הדבר שהכי רציתי בחיים שלי זה להיות כמו דוקטור דוליטל
הדבר שהכי רציתי בחיים שלי זה להיות כמו דוקטור דוליטל אלה דר - מחזור 9
קרא עוד
הדבר שהכי רציתי בחיים שלי זה להיות כמו דוקטור דוליטל – לדבר עם החיות. מוריה העבירה אותי ואת שאר חברי הקבוצה תהליך מאוד עוצמתי, תהליך מאוד מרגש של למידה עצמית ולא רק על בעלי החיים, אלא גם על עצמי. היכולת לעזור לחיות היה מבחינתי פלא, וכאשר הצלחתי ממש לעזור לחברה עם החתולה העצבנית שלה, זה היה ממש נס. נכון, צריך להמשיך ולתרגל, ואנחנו עושים את זה גם בקבוצה שלנו מהקורס, וגם בקבוצה שמוריה ממשיכה להעביר לנו תכנים ותרגולים. הזדמנות נפלאה להגיד תודה תודה תודה. קיבלתי מתנה מופלאה לחיים".
יש משהו מאוד שיוויוני ומקל בהבנה שאת לא לבד במסע הזה.
יש משהו מאוד שיוויוני ומקל בהבנה שאת לא לבד במסע הזה.קצת על הלמידה בקבוצה
קרא עוד
"העבודה עם שותפה מאוד עוזרת לי. יש משהו מאוד שיוויוני ומקל בהבנה שאת לא לבד במסע הזה. אין הרבה מה לומר חוץ מתודה על הזכות ללמוד מכן ולהעשיר. זאת אולי תשמע הגזמה אבל לאחר הכניסה שלי דרך צוהר עולם התקשורת אין דרך אחרת שאוכל לתאר זאת חוץ מכך שזה היה היום שבו לאחר 26 שנה נולדתי מחדש. תודה.
הקודם
הבא

תכלס:

הקורס מתחיל מאי 2022
אורך הקורס  13 שבועות
ניפגש אחת לשבוע למפגש לייב בשעות 20:00-21:30

אשר יועבר אחת לשבוע דרך המחשב או הנייד האישי שלך

עלות הקורס 2800 ש"ח

מחיר מכירה מוקדמת עד ה 10.4.22 2480 ש"ח

רוצה לברר אם הקורס באמת מתאים לך?
מזמינה אותך לשיחה 

ברור לך שהקורס בדיוק בשבילך?
להרשמה ומעבר לתשלום מאובטח
יש למלא הפרטים

המלצה

או ליתר דיוק – מוריה בן דרור, אני ילידת 1970, אמא לשלושה.

אז איך הגעתי לתקשר עם חיות ואיך החלטתי להקים מרכז ללימוד תקשורת עם חיות?

ב 2017 בני הבכור נסע לדרום אפריקה להתנדב עם חיות.
לאחר מספר חודשי התנדבות הצטרפנו אליו להתנדב ולטייל.

בדרום אפריקה עברנו את סדנאת התקשורת הראשונה.
משהו בהסבר היה לי מוכר, כאילו בעצם ידעתי תמיד שאפשר לדבר עם החיות.

הסדנה הייתה מעולה והתוצאות מדהימות:
קיבלנו בקלות תשובות כל כך מדויקות וזה הפתיע אותנו.
זו הייתה אחת המתנות המוצלחות שנתתי לי ולמשפחתי.

חזרנו לארץ והמשכתי לתרגל, היו רגעים ששוב עלה הספק חוסר האמון וזהו פחות או יותר.

אחרי זמן מה בוקר אחד קמתי עם ידיעה ברורה:
אני הולכת להביא את הידע והשיטה של תקשורת עם חיות לכמה שיותר אנשים.

האמת הרעיון הבהיל אותי, גם החשיפה וגם מה יחשבו עלי וכמובן עלתה השאלה האם אני יכולה?

לשמחתי במהלך חיי הקמתי עסקים, תמכתי בעסקים וחברות.
בקיצור אני אדם פרקטי וידעתי שלפחות הצד הזה מכוסה.

לגבי פרטיות וחשיפה, קרה דבר מוזר, כאילו שעם התפקיד הגיעו הכלים (עובדה אני פה עם דף וקהילה
מעבירה סדנאות והרצאות וכל השאר).

מרגע שהבנתי כי זה מה שאני הולכת לעשות המשכתי להתמקצע, נסעתי לסדנאות נוספות בעולם,
תרגלתי הרבה תקשורת עם חיות ובניתי את תוכניות הלימוד.

תוך כדי תנועה הבנתי שכדי שהחזון שלי יתגשם יש צורך לבנות מערך לימוד בפריסה ארצית,
כזה שייתן אפשרות תרגול קבועה לכל מי שלמד תקשורת עם חיות.

כי המפתח לתקשורת בהירה ואפקטיבית הוא תרגול והתנסות.

כיום כשאני מלמדת כמעט כל יום, ואין לי זמן לתת ייעוצים, זה מצב מתסכל ולכן חשוב לי להכשיר יועצים
ומורים נוספים בארץ אשר יתנו ייעוץ וילמדו תקשורת עם חיות.

בעבורי להביא את התקשורת עם בעלי חיים למודעות ושימוש בארץ זו שליחות.
אני מרגישה בתוכי את השליחות וחיה אותה.

גילוי נאות 1 -לדבר עם חיות זה דבר ממכר… ראו הוזהרתם!

אני מתרגשת על כך שהצטרפו לצוות ההוראה של שפה אחת נשים נוספות ו ומודה על הזכות לעבוד בשיתוף פעולה כדי לתת מענה על צורך הולך וגדל ללמוד את שפת החיות.

אשמח לחזור אליך

אשמח לחזור אליך

זה המייל שלי:  Moriah@safa-ahat.com

זה הנייד שלי:  050-7518181

אפשר גם לשלוח לי הודעה

*לפעמים צריך ללחוץ פעמיים על הכפתור כי הוא בודק אם המייל שהזנת תקין

דילוג לתוכן