מי אנחנו

מוריה בן דרור

מוריה בן דרור, מנהלת מרכז שפה אחת, מאכילה כלב

מיסדת “שפה אחת” – המרכז לתקשורת עם בעלי החיים

אני בת 50 גרה בצפון הארץ עם שלושת ילדי.
הקמתי את “שפה אחת – המרכז הארצי לתקשורת עם בעלי החיים”, כדי להביא את התקשורת הטלפתית לארץ. בשפה אחת אני מעבירה סדנאות, קורסים, ותרגולים. אחת האהבות שלי היא הקמת פרויקטים, השילוב של אהבה זו עם התשוקה שלי להנגיש את החיבור של התחומים התומכים את רווחת בעלי החיים לציבור הרחב, הולידה את כנס בין אדם לחיה.
אני אסירת תודה על האפשרות לחבר א.נשים בעלי ידע, כלים ונתינה ולהוציא החוצה ידע אדיר, משנה תפיסה ובעל ערך זה לכל מי שבעלי חיים הם חלק מחייהם. אני מאחלת לך הנאה גדולה בכנס – למידה והתפתחות.

הדר גוטמן שטרן

19-min

מטפלת אנרגטית ומתקשרת עם בעלי חיים

בעלי החיים תמיד היו מרכז עולמי וחיי. עוד כילדה, חלמתי שאפתח את השער לאחרים לראות ולהרגיש אותם כמוני, ואף מעבר. תמיד אספתי וטיפלתי בבעלי חיים פצועים ואבודים, מגיל צעיר מאוד התחלתי את דרכי המקצועית. עבדתי כאסיסטנטית וטרינר, מאלפת כלבים, מטפלת ברפואה משלימה, מטפלת אנרגטית ומתקשרת עם בעלי חיים. לצד תהליכי התפתחות אישית. כיום אני משלבת בין כל העולמות שלי, כדי ליצור חיים טובים יותר, שיתוף פעולה, הבנה הדדית, אחריות אישית, וצמיחה מתמדת עבור בעלי החיים והאנשים.

לי שמס

לדבר עם חיות

מטפלת ברפואה סינית לכלבים

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית לכלבים, מתמחה בתזונה טבעית/ביתית ומשלבת את הידע והנסיון שלי בעיקר בעבודה עם התנהגויות בעיתיות וקשיים חברתיים של כלבים. אני מאמינה בגישה הוליסטית ומטפלת בבעלי החיים, תוך התחשבות בתזונה, התנהגות, בריאות גופנית, בריאות נפשית ואורח חיים. מאמינה שכדי להגיע לאיזון, עלינו לראות את כל התמונה, שכן כל האלמנטים קשורים זה לזה ומשפיעים אחד על השני.

 

אלכס קצ’אן הלוי

תמונה של אלכס

מדריך ומרצה לחקלאות אקולוגית

נשוי באושר לעדית ומתגוררים במושב שדה אליעזר בגליל העליון. אני מייסד ומרצה בקורס ‘אקו-חקלאות’ במכללה האקדמית ספיר ובארגון השומר החדש. מורה לשיטת הגינון Bio-Intensive אותה הבאתי לישראל. מסטר גנן מאת אוניב’ איווה, ארה”ב. לולן קהילתי לשעבר ויוצר הקורס הדיגיטלי “גידול תרנגולות לביצי חופש בחצר הבית”. בעל תואר ראשון ברפואה וודית מאוניב’ MUM, ארה”ב. מורה מוסמך לטכניקת המדיטציה הטרנסנדנטלית.
אני מאמין כי הבאת אספקת המזון קרוב יותר הביתה הנה אחת האסטרטגיות היעילות והמשפיעות ביותר שאנו יכולים ליישם בכדי ליצור שינויים חיוביים בבריאותנו, בחברה בה אנו חיים, בסביבה ועל פני כוכב הלכת הזה.

ריבי מאיר וריני חביב-עמירן

17-min

מומחיות להתנהגות וטיפול בחתולים

אנו מסייעות לאוהבי החתולים להבין את “הילדים על 4” וכך לחיות יחדיו חיי איכות הרמוניים. אנחנו המומחיות הוותיקות בישראל להתנהגות וטיפול בחתולים, ועוסקות בכך במקצועיות מלאה מעל ל 30 שנה לאחר הכשרות מרובות בחו”ל. מטרתנו היא קידום מצבם של החתולים בישראל באמצעות הקניית הבנה, ידע ומתן טיפולים מעולים ומקצועיים לחתולים ואוהביהם. אנו מאמינות, כי הבנת צרכי החתול באשר הוא (בבית או בקהילה) ויישום של הבנה זו, יביאו להתייחסות איכותית ונאותה, המתאימה לחיה נהדרת זו, אשר מהווה חבר וידיד נאמן להרבה מאד אנשים בישראל ובעולם כולו.

רתם אלדד

רתם אלדד

מטפלת ברפואה משלימה

מגיל אפס אני אוספת בעלי חיים מהרחוב, משקמת אותם ומוצאת להם בתים. בגיל 12 התחלתי ללמוד הילינג בפעם הראשונה, לימודים שהמשיכו לסירוגין לאורך כל חיי , ב 2012 התחלתי ללמוד רפואה סינית לבעלי חיים ובמקביל עבדתי כ 3 שנים בתור אסיסטנטית במרפאות וככלבנית בכלביה. לפני שנתיים סיימתי לימודי ארומתרפיה. בשש השנים האחרונות מרכז עיסוקי הוא כמטפלת ברפואה משלימה לבעלי חיים בכלים השונים שרכשתי

גיא תיכון

8-min

מטפל התנהגותי בכלבים ומאמן מאלפים להצלחה

מאמן כלבים, מתמחה בטיפול בבעיות התנהגות, בייחוד ריאקטיביות ותוקפנות, והדרכת בעלי גורים לגידול נכון המונע את הבעיות בהן הוא נתקל וצריך לטפל בכלבים בוגרים. בשנים האחרונות הקמתי את בית הספר “חיות עבודה” תחתיו אני מאמן מאלפים להצלחה בתחום הכלבים.

ענת שלו

5-min

מאמנת סוסים ומנהלת התוכנית ללימודי התנהגות ותקשורת אמפתית עם סוסים Horsefriendship

אני מאמנת סוסים, מרצה ומנהלת את התוכנית ללימודי התנהגות ותקשורת אמפתית עם סוסים Horsefriendship. אני מלמדת במסגרות שונות התנהגות ואימון מבוסס חיזוקים חיוביים לסוסים. למדתי לצד מורים מרחבי העולם בינהם סוזן פרידמן, פגי הוגן, קן רמירז ואחרים. אני חברה תומכת בארגון הבינלאומי ליועצים ההתנהגותיים לבעלי חיים IAABC. מאמנת מוסמכת בארגון FearFree® להכשרת וטרינרים ומאמנים בפרקטיקות למניעה וטיפול בפחד וחרדה של חיות מחמד בטיפולים רפואיים.

אפרת סימון

תמונה של אפרת סימון

מאמנת כלבים חתולים ותוכים בשיטה חיובית

מאמנת כלבים חתולים ותוכים בשיטה החיובית וההומאנית מ 2008. אני מאוהבת בחיות מאז שאני זוכרת את עצמי. הם תמיד חלק בלתי נפרד מתסריט חיי. אני חיה עם תחושת שליחות והבטחה פנימית קטנה לעצמי להציל את בעלי החיים ולהחזיר להם את מה שהם נתנו לי בשפע – אור ואהבה שאינם תלויים בדבר ובמקרים מסוימים גם משמשים ראי קטן להרמוניה שיכולה להתקיים גם בין בני אדם, כשהאגו מוסר והמסכות נושרות. כיום אני מעבירה קורסים לאנשי מקצוע ולחובבי חיות שרואים את ייעודם ואורם בעבודה עם בעלי חיים תוך כדי הבנת נפשם הקסומה של החיות המהווה כגשר אל בני האדם.

יעל פרפיניאן שניידר

תמונה של יעל

מתקשרת עם בעלי חיים ומטפלת הוליסטית

אני פועלת ליצירת קשר של הבנה, הרמוניה ואהבה בין אנשים ובעלי חיים כדרך לפיתוח התודעה. עושה זאת באמצעות דרך שפיתחתי המשלבת תקשורת ועבודה אנרגטית עם בעלי החיים . גם אלו שחיים איתנו בבית וגם עם בעלי חיים בטבע.

ירדן פונדק

תמונה של ירדן פונדק

ספרית כלבים וחתולים

חיה ועובדת עם בעלי חיים כל החיים. ב 7 השנים האחרונות אני עובדת כספרית כלבים וחתולים. מה שמייחד את הגישה שלי הוא עבודה רגישה וקשובה לצרכי בעלי החיים. אני אוהבת במיוחד לספר בעלי חיים רגישים, מבוגרים, בעלי צרכים מיוחדים למיניהם או שזקוקים לחוויה מתקנת מסיטואציית מספרה וטיפוח.

שני רוזן

תמונה של שני רוזן

מאמנת כלבים הומנית

מאמנת הומנית כבר כמעט 10 שנים, מתמחה בגורים ובעיות התנהגות. בעברי ניהלתי פנסיון ביתי במשך 7 שנים שבהם צפיתי בכלבים מדברים ולמדתי להבין את השפה שלהם בצורה ברורה. כיום אני מייצרת תכנים לימודיים לבעלי כלבים, סדנאות והרצאות פרונטליות ואונליין במטרה להנגיש כמה שיותר מהידע שלי בעבור בעלי כלבים שרוצים להבין את הכלב שלהם טוב יותר.

דנה אייל

תמונה של רוני וולף

מטפלת ברפואה סינית ומשלימה לסוסים וחיות בית

מטפלת ברפואה סינית ומשלימה לסוסים וחיות בית. הטיפול משלב צמחי מרפא, ארומתרפיה, רוקחות טבעית, תוספים, דיקור סיני, ושינוי תזונתי. אני מנהלת שותפה בקבוצה “רפואה משלימה לבעלי חיים – כל מה שרציתם לדעת.” שואפת לקדם רפואה שלמה עבורנו ועבור החיות שאיתן אנו חולקים את חיינו. פועלת להנגיש ידע, מידע וטיפולים שיכולים לשפר את איכות החיים והבריאות הפיזית והרגשית, למנוע ולמזער תחלואה של סוסים, חתולים וכלבים.

דק. יעל בלי אבידן

תמונה של יעל אבידן בלי

וטרינרית הוליסטית

אני בוגרת הפקולטה לווטרינריה של האוניברסיטה הלאומית של מקסיקו (UNAM) משנת 1992.
בשנת 2009 קיבלתי את הסמכתי בטיפול בתזונה ובדיקור סיני וטרינרי ממכון צ’י (Chi Institute) לרפואה סינית, ובשיקום כלבים מהמכון לשיקום כלבים (The Canine Rehabilitation Institute), שניהם בארצות הברית.
ב-2015 למדתי טיפול באוזון במדריד, ספרד, במכון לינאוס (Instituto Linneo). ממש לאחרונה, בתחילת 2016, למדתי רפואה ביורגולטורית דרך המכללה לטיפולים וטרינריים אינטגרטיביים (College for Integrative Veterinary Therapies (CIVT)).

נובי כרמל וטל יוגב

טל ונובי - מרקר

“מרקר טריינינג” האקדמיה להתנהגות הכלב

נובי כרמל, ייסדה את האקדמיה להתנהגות הכלב “מרקר טריינינג” – בית לאוהבי כלבים שרוצים ללמוד עוד על כלבים. יחד עם טל יוגב, מנהל במרקר טריינינג ואחראי על הפרויקטים החדשניים בו. השניים הוכיחו בגדול ועל בסיס מדע ש”אפשר גם אחרת”, ניתן לתקשר עם הכלבים שלנו באהבה, ללא שימוש בכוח או פחד.

רוני וולף

תמונה של דנה איל

מטפלת ברפואה סינית בבעלי חיים ומטלפת סוסים טילוף טבעי

בגיל 6 נפגשתי עם סוסים לראשונה ושם התחיל החיבור. 
במשך שנותי רכבתי, הדרכתי וטיפלתי בסוסים. חייתי, נשמתי, דברתי סוסים וחיפשתי דרך לחיבור עמוק יותר. 
למדתי רפואה סינית לבעלי חיים וטילוף טבעי ובעשור האחרון אני מטפלת, משקמת, מעבירה סדנאות והרצאות בתחום..

נעמה פיינברג

תמונה של נעמה פיינברג

מתקשרת עם בעלי חיים ומטפלת אנרגטית

ציירת, מאיירת ומתווכת בין חיות לאנשים. אמא ל 3 ילדים נשואה באושר ומגדלת באהבה להקה של כלבים וחתולים ארנבת חופש ודגי בריכה. מילדותי המוקדמת ביותר תמיד שמעתי ושוחחתי עם בעלי חיים כדבר שבשגרה. זו יכולת שכל אחד יכול לפתח כי כולנו נולדים אתה. ועד שתוכלו לבד, אני לרשותכם.

שיפרה האפרתי

תמונה של שיפרה אפרתי

יועצת ומטפלת התנהגותית רגשית לכלבים וחתולים

הגעתי לעבודה עם כלבים לאחר שנים של עבודה בשני מישורים – כתיבה ויצירה ועבודה טיפולית עם נוער בסיכון. זה אפשר לי, לאחר זמן כמובן, מבט אחר על הכלב וקשייו. מכיוון שלכלב האישי שלי יש חרדת נטישה התחלתי לבחון את אמצעי הטיפול הקיימים והנהוגים והגעתי למבוי סתום כשניסיתי לאמן את הכלב להתרגלות להישארות לבד. פיתחתי פרוטוקול טיפולי יעיל מבוסס העצמה ותקשורת ושם עדיין לא מצאתי את הגבול למה שניתן לעשות.

דק. אריאל איזקוביץ

תמונה של דק. אריאל

וטרינר והומיאופת

אני וטרינר הומיאופתי, עולה חדש מארגנטינה. כבר כסטודנט ווטרינר שמתי לב שכשמתמודדים עם מחלות מסוימות, הרפואה הקונבנציונלית לא תמיד נותנת את התוצאות הרצויות. לכן החלטתי לחרוג מהדרך המקובלת ופניתי לאפיקים של הרפואה ההומאופתית שם חקרתי, למדתי ולאחר מספר שנים לא מבוטלות התמחיתי בנושא. ההומאופתיה יכולה לשמש את כל היצורים החיים. החל מבני אדם, בעלי חיים ועד לצמחים ואורגניזמים זעירים, תוך קבלת תוצאות מפתיעות בכל המקרים…

התאגדנו יחד לכנס בין אדם לחיה 2 כדי לקיים את השליחות שלנו

נשמח לראות אותך בכנס

הרשמה לכנס – ללא עלות!
ההרשמה זו מאפשרת צפייה חינם בכל אחד מתכני הכנס בשידור חי.
עלויות:

צפייה + גישה ל 24 שעות – 30 ₪ בלבד!
עלות זו מאפשרת צפייה בכל אחד מתכני הכנס בשידור חי ולמשך 24 שעות.

צפיה + גישה מלאה
כרטיס גישה מלאה כולל צפייה לכל החיים בתכני הכנס + גישה ל 18 הרצאות בונוס ו 18 הטבות.
מחיר מוקדם עד הכנס: 180 ₪

מחיר לאחר הכנס: 280 ₪
להרשמה או רכישה יש למלא הפרטים בטופס וללחוץ על הכפתור למעבר להרשמה או לאתר סליקה מאובטח:

הרשמה לכנס – ללא עלות!
ההרשמה זו מאפשרת צפייה חינם בכל אחד מתכני הכנס בשידור חי.

*במידה ואין באפשרותך להירשם דרך הטופס (מי שהסיר עצמו מרשימת תפוצה) ניתן לשלם ישירות דרך הלינקים האלו:
לינק לרכישת צפיה – 30 ש”ח
לינק לגישה מלאה – 180 ש”ח
*לתשלום בביט – יש להעביר את התשלום ל 050-7518181 ולציין שם ומייל.

בהפקת

ט.ל.ח. 

*צפיה לכל החיים – כל  עוד שפה אחת והאינטרנט קיימים

אשמח לחזור אליך

אשמח לחזור אליך

זה המייל שלי:  Moriah@safa-ahat.com

זה הנייד שלי:  050-7518181

אפשר גם לשלוח לי הודעה

*לפעמים צריך ללחוץ פעמיים על הכפתור כי הוא בודק אם המייל שהזנת תקין

דילוג לתוכן