על הלימודים בשפה אחת
ענת חדדעל כל אדם המשתף את חייו עם בעל חיים לעבור קורס זה
קרא עוד
"כדי לבחון את מהות הקשר שלו עם בעל החיים, להבין את מגוון הצרכים שלו שאינו מסתכם רק באוכל ובמקום לישון. להבין שיש בו נשמה הזקוקה לטיפוח, הבנה, הקשבה, אהבה בדיוק כמו שהנשמה שלנו זקוקה. כל אחד שיקח את המידע מהקורס למקומות שמתאימים לו. לא כל אחד צריך לנהל "שיחות סלון" עם בעל החיים שאיתו אך יבין שגם לבעל החיים יש מה לומר לנו והוא עושה זאת בדרכים שהוא מכיר ויודע.

לקורס

אלה דר
אלה דרהכי רציתי בחיים שלי זה להיות כמו דוקטור דוליטל
קרא עוד
הדבר שהכי רציתי בחיים שלי זה להיות כמו דוקטור דוליטל – לדבר עם החיות. מוריה העבירה אותי ואת שאר חברי הקבוצה תהליך מאוד עוצמתי, תהליך מאוד מרגש של למידה עצמית ולא רק על בעלי החיים, אלא גם על עצמי. היכולת לעזור לחיות היה מבחינתי פלא, וכאשר הצלחתי ממש לעזור לחברה עם החתולה העצבנית שלה, זה היה ממש נס. נכון, צריך להמשיך ולתרגל, ואנחנו עושים את זה גם בקבוצה שלנו מהקורס, וגם בקבוצה שמוריה ממשיכה להעביר לנו תכנים ותרגולים. הזדמנות נפלאה להגיד תודה תודה תודה. קיבלתי מתנה מופלאה לחיים".

לקורס

סטיה סורק
סטיה סורקלמה לא לומדים את זה בבית ספר
קרא עוד
"שמעתי על קורס תקשורת עם בעלי החיים אחרי שהתייאשתי למצוא גישה לכלבה שלי שהוגדרה כ"מאתגרת" על ידי מאמנים חיוביים או "בעייתית" ו"בלתי נהיגה" על ידי מאלפים. מיד הבנתי שזאת האפשרות שלי סוף סוף להבין מה עובר עליה ואיך ניתן לעזור לה להיות יותר מאושרת. חששתי אם אצליח כי זהו נושא חדש ונשמע כמו מיועד ליחידי סגולה. צפיתי בסרטון של מוריה שבו היא מסבירה שכל אחד יכול לתקשר והאמנתי. ניגשתי עם האמונה הזאת והצלחתי. תקשורת עם בעלי החיים זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע, באמת כל אחד יכול אם יש בו רצון וסקרנות ומה שהכי חשוב, היכולת הזאת יוצרת שינוי אמיתי בחיים של אנשים ובעלי החיים. למה לא לומדים זאת בבית הספר? :)"

לקורס

אביב ורשבסקיעברתי תהליך שלימד אותי גם על עצמי
קרא עוד
"ממליצה בחום על הקורס. לדעתי הוא מומלץ ואפשרי לכולם - לכל מי שאוהב חיות ורוצה יותר להכיר אותם, לקבל ולהיפתח לכלי החשוב המיוחד וכל-כך טבעי הזה של תקשורת טלפתית עם עולם החיות. דרך הקורס עברתי תהליך שלימד אותי גם על עצמי וגם על תקשורת בכלל, ועל הקשבה. למדתי על ידע טבעי שקיים בכולנו אבל נישכח מאתנו. התרגילים והתהליך עזרו לי להרגיש את בעלי החיים שסביבי וקרו שינויים חיוביים ומוחשיים שנראים לעין בקשר שלי עם החיות סביבי. נפתח לי שער חדש לחיים וכל זה העובר ע"י מורה מדהימה, עם אווירת שיעור מעניינת, מהנה נעימה ומקצועית. למי שרוצה לעבור את הקורס תהיו מוכנים להפתעות טובות ובלתי צפויות. גיליתי שהחיות הן אולי המורים\מורות הכי גדולות שאפגוש בחיים".

לקורס

אפרת שרביטמעל ומעבר לציפיות
קרא עוד
"הקורס היה עבורי מעל ומעבר לציפיות. האישיות של מוריה עם התכנים המדהימים יצרו תמהיל ייחודי ומיוחד. באתי לקבל כלים ליצירת תקשורת עם בע"ח וקיבלתי כלים לחיים. כל שיעור הינו עולם ומלואו ונותן המון ידע, כלים והשראה. הבונוס הוא התוספות לכל שיעור שנמצאת באתר הקורס, במינון הנכון ובאופן שתומך בשיעור עצמו - בהבנה והטמעה שלו. הקורס והאתר בנויים נדבך אחר נדבך מה שמאד תומך בתהליך וחווית הלמידה בהודיה והוקרה, אפרת שרביט"

לקורס

פזית הרציגזו חוויה משנה חיים
קרא עוד
“הסדנה של מוריה פתחה לי שער רחב להוויה רוחשת חיה ובועטת, שעד היום הייתה לי נסתרת ואילמת. זוהי חוויה משנה חיים, אשר מראה בעדשה רחבה, ובו זמנית עושה זום אין לעולם שהשפה בו היא ללא מילים, “כי המילים הן מקור לכל אי הבנה”, וכך מחברת אותנו באופן בלתי אמצעי לבעלי החיים איתם אנו חולקים את הפלנטה. את המתנה הגדולה הזאת מעניקה מוריה בלב אוהב, מתוך שמחת השיתוף, בענווה רבה, בבהירות, צלילות וקוהרנטיות נדירה”

לסדנה

שלומית קרוטוריו
שלומית קרוטוריויצאתי עם מענה על הציפיות שלי ועם תחושה שזה באמת אפשרי
קרא עוד
“הגעתי לסדנה של מוריה בן-דרור עם המון ציפיות ותקווה לקבל כלים ושיטה להבנת בעלי החיים. למרות שקשה לי לשבת אפילו חצי שעה ולהקשיב, ישבתי מרותקת וקשובה במשך כ-7 שעות! הסדנה הועברה בצורה נעימה, בגובה העיניים, מוריה הייתה ברורה מאוד ועניינית. יצאתי עם מענה על הציפיות שלי ועם תחושה שזה באמת אפשרי לדבר עם חיות”:)

לסדנה

סיבל זוארץ
סיבל זוארץקורס משנה חיים
קרא עוד
"זה היה קורס משנה חיים מבחינתי... אני בהודיה עצומה ממליצה לכל אדם על האדמה הזו ללמוד ולפתח את יכולות התקשורת. מאז שלמדתי ותקשורת עם החיות הפכה לחלק ממני, יצא לי לעזור ולתמוך בבעלי חיים במצוקה ולהביא ריפוי למע' היחסים המורכבת במשפחה בה יש הולכים על 2 וגם על 4"

לקורס

חני כבדיאל
חני כבדיאלכמאלפת כלבים, הקורס נתן לי עוד כלי עם הלקוחות
קרא עוד
"הקורס הוא פתח נפלא המאפשר את הכרת עולמם הפנימי של בעלי החיים על ידי ניהול שיחה איתם באופן מיוחד ומעניין. כמאלפת כלבים, הקורס הזה נתן לי עוד כלי להשתמש בו עם הלקוחות ובביתי עם חיות הבית שיש להן את ה"אישיוז" שלהם. כאמא, זה קירב את המשפחה כולה אל החיות והראה לנו שוב שהחיות הן באמת ילדים שלנו לכל דבר, בדיוק כמו אלו ההולכים על שתיים. בנוסף, בתור מישהי שנולדה סקפטית, פעם אחר פעם קיבלתי הוכחות לאמיתות היכולת הזו ולכך שפיתחתי אותה בתוכי בליוויה המקצועי והמרגש של מוריה. ממליצה (ומאחלת) לכל אחת ואחד לעשות את הקורס הזה.

לקורס

לימור גכטמן
לימור גכטמןגיליתי שאני יכולה לסייע לאנשים ולבעלי החיים
קרא עוד
"הקורס לקח אותי למקומות עמוקים מרתקים מפעימים בתוכי שלא הכרתי, הוא הראה לי יכולות שלא הכרתי בתוכי הוא לימד אותי איזון ושקט פנימי שמתוכו אפשר ליצור תקשורת, התמודדות עם ספק וגילוי של עולמות מופלאים של בעלי חיים ואת הערך שלהם עבורנו כאנשים שחיים איתם. גיליתי שאני יכולה לסייע לאנשים עם מצוקה סביב בעל החיים שלהם שזה עבורי דבר עצום. גיליתי תקשורת אחרת ביני לבין בעלי החיים שעימי, שיש בה עומק אהבה והודיה ומשמעות. מוריה עצמה היא מורת חיים עבורי - משמשת הדרכה חיה לידע הרב שהיא מעניקה בנדיבות גדולה, בסבלנות בצניעות ובאמונה ומתוך שקט פנימי וחיבור פנימה ולערוצים שלה ולחזון שלה".

לקורס

אושרת קציר
אושרת קצירהוקסמתי מיכולות תקשורת שהגעתי אליה
קרא עוד
"כשנרשמתי לקורס הייתי סקרנית וגם סקפטית לגבי האפשרות לתקשר עם בעלי חיים. הקורס פתח אותי לדרך מחשבה נוספת ונתן לי כלים נוספים לחיים, לראות את החיים מנקודת מבט אחרת. הוקסמתי מיכולות תקשורת שהגעתי אליהן המון תודה על סובלנות ואהבה ונתינת כלים מופלאים לעשייה זו ריגש כל כך בכל מפגש למרות הזום המרוחק דאגה וליווי צמוד ורצון עצום לתת כלים להצלחה שלנו"

לקורס

מעין מושכל גרין
מעין מושכל גריןזהו קורס נפלא ומעמיק בתקשורת עם בעלי החיים
קרא עוד
"קורס נפלא ומעמיק בתקשורת עם בעלי החיים, פתח לי עולם.. חידד את ההקשבה וההבנה שלי לבעלי החיים וממש סייע לי לפתח את היכולת לייצר איתם תקשורת. מוריה נפלאה! מקצועית ונעימה. יכולה שעות להקשיב לה בשקיקה 😊 ממליצה בחום לכל מי שמחובר לבעלי חיים לעבור את הקורס הזה".

לקורס

שלי גורלנפתח עוד משהו בקשר שלי עם החיות שאיתי
קרא עוד
“הסדנא עם מוריה נתנה לי בהירות ידע וכלים מעשיים לתקשורת בעוד רובד ועומק עם בעלי חיים וזה לכשעצמו כל כך משמח לב וממלא אותי באהבה. הסדנא נתנה לי בהירות ידע וכלים מעשיים לתיקשור בעוד רובד ועומק עם בעלי חיים וזה לכשעצמו כל כך משמח לב וממלא אותי באהבה. התרגול היה מרגש מאוד. לתרגל ולחוות את הפשטות שבקסם הזה עם עוד א\נשים - אבולוציה אנושית במייטבה ומאז אני מרגישה שנפתח עוד משהו בקשר שלי עם החיות האהובות שאיתי ושנקרות בדרכי וזה כייף טהור.

לסדנה

דנה לויןהגעתי סקפטית, יצאתי בתחושתהתעלות והתרחבות הלב
קרא עוד
“הגעתי סקפטית וחסרת בטחון לאפשרות שקיימת תקשורת עם בע”ח ושאם כן אני אצליח ליצור אותה. למזלי, מוריה הנחתה את הסדנה בלב פתוח והזכירה גם לי לחזור ולתרגל משם! מוריה הגיעה עם יכולת הכלה לכל הספקות לצד בטחון בדרך בה היא הולכת, ולאורך הסדנה עם הלימוד והתרגול המונחה על ידה הספקות התמוססו והתקשורת עם בעה”ח נפתחה. יצאתי מהסדנה בתחושת התעלות והתרחבות הלב – וכל זאת תוך מספר שעות! אני מחכה לתרגולים נוספים”

לסדנה

טלי שץפן חדש לקשר עם בעלי החיים
קרא עוד
"הסדנה של מוריה מעניקה לאוהבי בעלי חיים פן חדש של קשר עימם - תקשורת ישירה של נפש לנפש, באמצעי שבדרך כלל לא זמין לנו בחברה הרציונלית שאנחנו: טלפתיה. הסדנה מועברת בנעימות גדולה ובאווירה מרגשת והחוויות בה מרטיטות לב. מומלץ בחום!".

לסדנה

אור מישיתהליך של ריפוי וגדילה
קרא עוד
"סדנה מרתקת, טעמתי מעולם תודעתי אחר. מוריה מעבירה את כל מהלך השיעור בצורה נפלאה, הרגשתי שאני יכולה לשתף את כל מה שחוויתי מבלי להישפט. מעבר ליכולת לתקשר עם חיות, זה תהליך של ריפוי וגדילה שאין לו סוף. שמחתי לקחת חלק בזה".

לסדנה

מיטל יפתתזכורת חשובה
קרא עוד
"הסדנה עבורי היא תזכורת חשובה ליכולת שלנו לתקשר עם בעלי החיים ולעשות זאת בדרך מיטיבה ומכבדת. הסדנה הייתה מרתקת ומרגשת ומוריה העבירה אותה בנעימות ובפתיחות. מומלץ ביותר".

לסדנה

רועי ריבקלהתחבר לערוצי תקשורת שזנחנו
קרא עוד
“מוריה עוזרת להשיל את המחסומים ההגנות והספקות ונותנת הזדמנות להתחבר מחדש לערוצי תקשורת שזנחנו במהלך החיים ומדייקת את ההבדל בין מציאות דמיון ואינטואיציה

לסדנה

משוב אנונימילשנות את התפיסה
קרא עוד
"מי שקינא בד"ר דוליטל וחלם לפטפט עם חיות יצטרך לשנות את התפיסה לגבי מהי שיחה, אחר כך יתכן ויקבל כלים חדשים לתקשורת עם העולם כולו".

לסדנה

פלורה קורןקיבלתי כלי שרציתי כל חיי
קרא עוד
"קיבלתי כלי שרציתי כל חיי והופתעתי לגלות שאכן הוא קיים וניתן לרכוש אותו בקלות יחסית. די מדהים. הקורס הרחיב, העשיר והעמיק לי את ההבנה והדרך שבה אני רואה את הטבע בפרט ואת הקיום בכלל".

לסדנה

מיאהדברים הנפלאים שקרו לי
קרא עוד
"הגעתי ללא רקע בתחום, למרות שעניין "התקשורת ללא מילים" נקרא לה, מוכר לי, הגיוני לי, וחלק מחיי כולנו. מוריה הצליחה להמחיש את העניין בשיח פשוט, נעים ומרתק. הסדנה ללא ספק אחד הדברים הנפלאים שקרו לי בשנת הקורונה הזאת! ואומרים שאין טוב שקורה בשנה הזאת. מומלץ בחום".

לסדנה

נגה הררי גורןהפוטנציאל הטמון בשיטה מעורר השראה
קרא עוד
"הנוכחות והאנרגיה של מוריה שובות לב וכובשות והפוטנציאל הטמון בשיטה ובמידע שנחשפתי אליו בסדנה מעוררים בי השראה להמשך"

לסדנה

על קורס ההכשרה
קורס גן גורים
קורס גן גורים
קרא עוד
"קיבלתי כלי שרציתי כל חיי והופתעתי לגלות שאכן הוא קיים וניתן לרכוש אותו בקלות יחסית. די מדהים. הקורס הרחיב, העשיר והעמיק לי את ההבנה והדרך שבה אני רואה את הטבע בפרט ואת הקיום בכלל".
• • • • • • •
"פורמט האתר פשוט מעולה, אני חסידת סדר וארגון והאתר סיפק מענה מושלם לצרכים שלי. מסודר, מאורגן, ברור, הגיוני ונגיש מאוד. נעים לשימוש והעיקר שהחומר נמצא שם לשימושי בעתיד גם. זה מאוד מאוד חשוב בעיני, במיוחד כי מדובר בתחום לימוד שנמשך לאורך חיים שלמים".

לקורס

קורס לשמוע את החיות מדברות
קורס לשמוע את החיות מדברות
קרא עוד
"ממליץ מאוד. פתח לי דלת לחיבור עמוק לבעלי החיים שאני פוגש ברמה היומיומית בעיר ובטבע."
• • • • • • •
"הקורס הבסיסי עם מוריה נהדר וגרם לי לרצות להמשיך איתה הלאה. הקורס פותח לנו עולם יפהפה שהוא עולם התקשורת עם החיות. זוהי חוויה נהדרת ומעשירה. אחרי שטעמתי את היופי הזה אני ממשיכה לקורס מתקדם. תודה מוריה"
• • • • • • •
"קורס של מוריה מאד עניין וסיקרן אותי אישית, למדתי בו את כל שיכולתי לבקש ואף מעבר"

לקורס

קורס גן גורים
קורס גן גורים
קרא עוד
הילה רון הרועה
"אתר מושקע, עשיר, מפורט. נוח שיש את כל השיעורים והתרגילים זמינים בכל רגע. פשוט מאוד לשימוש גם למאותגרים טכנולוגית כמוני. שמחה שהאתר יישאר זמין לשימושנו אחרי הקורס. מורגש שהידע מגיע מתוך החוויה האישית שלך, שהיא חיה, נשמת, בועטת ומתרחבת על בסיס יומיומי. השיעורים, התשובות וההסברים ברורים, מעמיקים וגורמים לי שוב ושוב להרחיב את תפיסת עולמי. אני מקשיבה לשיעורים ונמצאת רוב הזמן בתוך חוויה של "ברור.... איך לא חשבתי על זה קודם?..."
• • • • • • •
"מוריה, מורה נהדרת, מעבירה את החומר בצורה מובנת ומותאמת לשפת היומיום. משתמשת בדוגמאות ותיאורים שמאוד עוזרים להבין את החומר בצורה מופשטת ונוחה. התרגילים בנויים לפי התקדמות הקורס מהקל לקשה"

לקורס

קורס לשמוע את החיות מדברות
קורס לשמוע את החיות מדברות
קרא עוד
כרמית נוהר
מוריה, תודה רבה על הקורס הקצר (4 מפגשים), שעזר לי להיכנס לעולם התקשורת עם בעלי חיים. אחרי הקורס אני מרגישה שהתפיסה שלי את בעלי החיים, מורכבותם ועושרם, קפצה ברמה, ושקיבלתי כלים פשוטים וממשיים, כדי להיכנס לתקשורת עם בעלי חיים. הקורס הכווין אותי לרמה הארצית האפשרית בתקשורת - לא רק דרך האינטואיציה והתקשור כשאני בעיקר קולטת, אלא קרוב הרבה יותר לשיחה גשמית שבה בעל החיים ואני ממש מנהלים תקשורת - מקשיבים, משדרים, מבינים, מסבירים. הבנתי טוב יותר את הדרך שבעלי חיים רואים וקולטים את הדברים, מה שמאפשר לי לדבר בשפה שלהם ולהיות מובנת. אני שמחה שאת המורה הראשונה שלי בתקשורת עם בעלי חיים.
תודה רבה!

לקורס

קורס גן גורים
קורס גן גורים
קרא עוד
"אני נהנית מכל שיעור ושיעור, קצב ההתקדמות ומבנה השיעור מושלמים בעיני. אני ממש מרגישה כמו בניין שנבנה ביסודיות - קודם המרתף, הבסיס, היסודות, ולאט לאט בונים עוד קומה ומוסיפים עוד לבנים"
• • • • • • •
"הקורס מאוד מאוד מקצועי ורציני ואת מצליחה לשמור כל הזמן על המהות הגבוהה ביותר של נושא הקורס יחד עם תרגילים הכי פשוטים ופרקטיים. ההנחיה נעימה ונינוחה מומלץ באהבה לכל מי שמתעניין ולכל מי שמגדל בעל חיים"
• • • • • • •
"אני חושבת שנושא הדגל בקורס הזה הוא העברת החומר בצורה כל כך ברורה!!! מובן ולא משתמע לשתי פנים"

לקורס

קורס גן גורים
קורס גן גורים
קרא עוד
מירי
"מכיוון שבשנה האחרונה אני בתקופה של שינויים וחיפוש דרך חדשה, הקורס הזה הגיע אלי כמו מתנה משמיים (אני באמת מאמינה בזה). הכל בקורס היה מאד מענין ומעשיר, ומלבד התרגולים עם החיות אהבתי את ההשראות - כל שבוע זה היה כמו הפתעה, להכיר משהו חדש ומרחיב את הדעת גם מעבר לנושא הישיר שלמדנו. ליקטת לנו חומרים ומקורות שעוטפים ותומכים אץ מה שאנחנו לומדים, ושמאפשרים למי שרוצה גם להתרחב לצדדים. וכמובן כל המדיטציות, שאת חלקן פשוט אימצתי לשימוש יומיומי, כדי "להתנקות" אחרי יום עבודה, או פשוט להתבונן או להקשיב בצורה אחרת ממה שאנחנו רגילים ... רציתי להגיד תודה רבה רבה על שהבאת לנו את הקורס הזה, הוא כמו ממתק לנשמה היה ממש כיף ונהניתי מכל רגע"

לקורס

הסדנה
הסדנה
קרא עוד
דגנית-פלורה קורן, מטפלת גוף-נפש
"מוריה יקרה, בפשטות ובעוצמה שקטה הראית לי את הדרך להתחבר לתודעת הלב שבתוכי לפתח ולהעמיק את הקשר עם היכולת המולדת שלי (של כולנו) לתקשורת טלפתית. נפתחה בפני הדרך להתקרב לבעלי החיים, מורי הדרך המרגשים והחכמים. התרגשתי מאוד לפני, תוך כדי ואחרי הסדנה. מרגישה שבעזרתך ניצבו בתוכי יסודות ברורים, עמוקים, איכותיים ומרגשים לדרך חדשה שאני משתוקקת להמשיך לפתח. בעיני הסדנה הזו היא מתנה לחיים לכל אחד בין אם הוא מתכנן לפתח את הדרך הזו וגם אם לא. וככל שיותר אנשים וילדים ישתתפו בסדנה הזו משהו בחיים שלהם יפתח, יתקרב ויתחזק והעולם שלנו ירגיש טוב יותר לחוד וביחד.
תודה תודה תודה..יישר כוח".

לסדנה

קורס גן גורים
קורס גן גורים
קרא עוד
"קורס נפלא ומעמיק בתקשורת עם בעלי החיים, פתח לי עולם.. חידד את ההקשבה וההבנה שלי לבעלי החיים וממש סייע לי לפתח את היכולת לייצר איתם תקשורת. מוריה נפלאה! מקצועית ונעימה. יכולה שעות להקשיב לה בשקיקה 🙂 ממליצה בחום לכל מי שמחובר לבעלי חיים לעבור את הקורס הזה".

לקורס

קורס גן גורים
קורס גן גורים
קרא עוד
מירית
"השיעור בנוי מאד ברור, נהדר שהכל זמין גם אחרי, אני אוהבת להקשיב לשיעור גם יומיים אחרי ואז יש עוד תובנות והבנות. השפה ברורה מאד, ההנחיות ברורות מאד ! האתר ידידותי מאד אין אפשרות של בלבול...נוח וזמין. אתר מושקע, עשיר, מפורט, נוח שיש את כל השיעורים והתרגילים זמינים בכל רגע. פשוט מאוד לשימוש גם למאותגרים טכנולוגית כמוני. אשמח אם תהיה גם אופציה לשמור את מה שאני שולחת, מעין תיקיה אישית. וגם האם האתר יישאר זמין לשימושנו אחרי הקורס"

לקורס

הסדנה
הסדנה
קרא עוד
מירב חופי
"להשתתף בסדנה של תקשור עם בעלי חיים זה חלום שמתבשל אצלי כבר כמה שנים, למרות שקראתי על הנושא ועקבתי אחר מורים מהעולם בתחום, למדתי קורס או ליין, לא ממש הצלחתי לתקשר עם חיות, והנה בקורס אחד קצר ומקסים עם מוריה זה קרה! והשאיר טעם של עוד ושמחה בלב. ממליצה בחום"!
• • • • • • •
מיא "הגעתי לסדנה ללא רקע בתחום הספציפי, למרות שעניין "התקשורת ללא מילים" נקרא לה, שחלקכם לא ייבהל! מוכר לי, הגיוני לי, וחלק מחיי כולנו. מוריה הצליחה להמחיש את העניין כמה שאפשר, בשיח פשוט, נעים ומרתק. הסדנה ללא ספק אחד הדברים הנפלאים שקרו לי בשנת הקורונה הזאת! ואומרים שאין טוב שקורה בשנה הזאת. מומלץ בחום".

לסדנה

הסדנה
הסדנה
קרא עוד
הגעתי ספקנית אבל מאוד סקרנית. למדתי איך לתקשר ותרגלתי. מוריה העבירה את המידע בצורה בהירה, מעניינת ותומכת".
• • • • • • •
"קיבלתי כלי שרציתי כל חיי והופתעתי לגלות שאכן הוא קיים וניתן לרכוש אותו בקלות יחסית. די מדהים. הקורס הרחיב, העשיר והעמיק לי את ההבנה והדרך שבה אני רואה את הטבע בפרט ואת הקיום בכלל".
• • • • • • •
"תודה רבה על סדנה חשובה ומרתקת זו. בד״כ מאוד קשה לי לשבת יום שלם - כאן היה כל כך מעניין - תפיסת העולם הייחודית הזו - מרגישה לי נכונה וחשובה ביותר-לכל מי שאוהב בעלי חיים, חי איתם או עובד בתחום" .

לסדנה

הקודם
הבא

בא לך להירשם לעדכונים?

אני שולחת מייל רק פעם בשבוע - ביום שישי

שפה אחת - המרכז לתקשורת עם בעלי חיים

אשמח לחזור אליך

אשמח לחזור אליך

זה המייל שלי:  Moriah@safa-ahat.com

זה הנייד שלי:  050-7518181

אפשר גם לשלוח לי הודעה

*לפעמים צריך ללחוץ פעמיים על הכפתור כי הוא בודק אם המייל שהזנת תקין

דילוג לתוכן